ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

نویسنده میپذیرم(حضوری و غیرحضوری/توجه لطفا)

سلام به همه دوستان وبلاگی عزیزم لطفا بیاید و نظر بدین و بگید چیکار کنم ؟اونای که داستان علاقه منو به سید خوندند لطفا نظر بدید.من الان سید رو توی برنامه اینستا پیداش کردم وفالو کردم و ایشون هم فالو کرد ولی پیام نداد به نظر شما من پیام بدم مشکلی داره ؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی مهمه ؟
#لطفا -قضاوت- نکنید
پی نوشت : این وبلاگ به زودی حذف میشود اگه قرار به فراموشی فرد مذکور باشه  
لطفا به این کلن بیایید تا از دیگران والاتر باشیم...
لطفا در این کلن موندگار باشید تا این کلن از کلن دیگران والاتر باشد...
لطفا افراد اینوات بدید برای کلن تا کلن از کلن دیگران والاتر باشد...
لطفا این کلن رو ترک نکنید تا از دیگران والاتر باشیم...
با تشکر
لطفا وقتی گوشیتون زنگ میخوره با کفش های تق تقی کل کتابخونه رو تا در خروجی ندویید سمت بیرون که مثلا حواس کسی پرت نشه
لطفا موقع درس خوندن راه نرید و زمزمه نکنید 
لطفا در کتابخانه یکدیگر رو نشناسید, حتی منو. لطفا 
لطفا در سالن مطالعه ناهار نخورید
لطفا گروهی درس نخونین
لطفا کفش هاتون رو در نیارید
لطفا زل نزنید به کسی و به کار خودتون برسید
لطفا نخندین
لطفاً توی کتابخونه خودکار خودتون رو به صورت پشت سرهم به میز نکوبید.

تو کتابخونه با هندزفری با ص
اگر کاری رو قبول می‌کنین به خودتون و انتخابتون احترام بذارین، به اون کار دل بدین، مسئولیت‌پذیر باشین و با شرایطش کنار بیاین؛
و اگر نمیتونین به کاری دل بدین و مسئولیتشو بپذیرین و با شرایطش کنار بیاین، قبولش نکنین!
لطفا لطفا لطفا!

+من از حجم طلبکاری مردم از انجام مشاغل و وظایفشون واقعاً بهت‌زده‌ام! :/
+مقابله با ظلم حرف دیگری است.لطفا با این قاطیش نکنین.
میخوام برای یادگیری بهتر پایان هر پروژه ای که کار میکنیم یک تمرینی هم درنظر داشته باشم.لطفا کمک کنین و در قسمت نظرات همین پست بهم بگین که بعد از اینکه تمرین رو بهتون گفتم چطوری تمرینا رو ازتون تحویل بگیرم تا نقاط ضعف و قوتتون رو بهتون بگم؟!
لطفا نظراتتون رو بهم بگین.خیلی ممنون.
دو بار کنکور سراسری رو تجربه کردم... 
یک بار ارشد...
یک بار هم شب دفاع از پایان نامه ام که دست کم از شب کنکور نداشت. 
امشب مسجد ابوالفضل مخصوص کنکوری هاست. فقط دیدن داره و صفا داره اونجا. امشب صفاش چند برابره... کاش میشد برم برا همشون دعا کنم. :)
+ بیایید امشب و فردا شب برای کنکوری ها دعا کنیم. لطفا... لطفا.. لطفا... :)
+ همه کنکوری ها موفق میشن . من مطمئنم. :)
مقدمه:
سلام،همون طور که گفتم در امتحانات ترم یکم شکست خوردم الان بیش از حد شکست روحی خوردم و اصلا دیگه دستم سمت کتابا نمیره؛شماهم تا حالا اینجوری بودید؟
اگه بودید و توانسته اید که اون رو حل کنید لطفا من رو هم راهنمایی کنید الان وضعم بد جوری خرابه. لطفا سریع تر سریع تر از طریق نظرات یا نظر خصوصی یا از طریق ارتباط با ما در قسمت بالا ی سایت،منو سایت
کنکوریا ، پشت کنکوریا !! لطفا لطفا لطفا تابستون رو از دست ندین !! متاسفانه خیلی دیر میفهمین چقدررر تابستون مطالعه داشتن میتونست کلی تو پیشرفتتون تاثیر داشته باشه !! 
کنکور سخت نیس !!✌ واقعا سخت نیست !! اصلا حاضرم قسم بخورم تا بهتون ثابت شه !!
چهارمین کنکور و آخرین کنکورم رو میترررکونم ایشالله .. خیالمم از بابت برنامه راحته راحت هستش .. اونقدری توش مرور داره که آدم کیف میکنه :) به جرئت میتونم بگم من جمله بهترین برنامه هایی هست که یه کنکوری میتونه د
سلام . 
امکان نظر دهی به صورت ناشناس رو در این پست فعال کردم . 
لطفا نظر خودتونو درباره ی من بدهید ؟ چجور ادمی هستم ؟ و یا هر چیزی در باره ی من ؛ نقد یا پیشنهادی :)
مرسی ...
+اگر ناشناس نظر دهی یعنی به من احترام گذاشتی ! و پیشا پیش بخاطر احترامی که به من میزاری ممنونم :)
+تمام مطالب قبلی به حالت "نمایش" در امد !:))
این روزا جدی جدی دارم دنیای واقعی میبینم ! 
+ چرا نقاب ها تون دارید دونه دونه برمیدارید ؟ لطفا برندارید ! من واقعا تحمل مواجه شدن با واقعیت ها رو ندارم ! لطفا نقاب ها یتون دوبار بزارید 
+ از این به بعد می خوام برای یه سری آدم ناشناس باشم برای همیشه 
یه سری آدما هستن که محبت هایی که بهشون میکنی رو نمیبینن، شایدم نمیخوان که ببینن. اینا ته کار برمیگردن تو روت با خنده و مثلا به شوخی میگن:"تو که برام کاری نکردی"!!!!
عه؟ پس اینا چی بود؟ انتظار نداشتم که بخوای ازم تشکر کنی چون حتما برام عزیز بودی که اینکارو واست کردم اما این کم لطفیت در پس شوخی بدجور دل میشکنه. 
اصلا به نظرم شوخی ها جدی ترین حرف هان! اینو مطمئن باشین. 
خیلی خوبه که آدم به این درک برسه که لطفی که بقیه در حقمون میکنن هر چند کوچیک رو ببی
روزتون مبارک پزشکان محترم کشورم و زندگیم :)
+ لطفا پزشکای خوبی باشید:)
++لطفا آمپول بنویسید:)
+++ یه چیزی اختراع شده به اسم کارتخوان.چیز خیلی مفیدیه.لطفا استفاده کنید ازش:)))))
++++چیز مهم دیگه ای یادم اومد اضافه می کنم:) 
+++++چیز مهمی یادتون اومد شمام بگید :)
تنها بخش زیبای زندگی دیروزم، بارون عصر دیروز بود و دیدن ناز و باغ خاندان احتشام و کمی عکس و یکم با ماهان حرف زدن و بعد قدم زدن تا میدان اسب و خرید و طالبی توت فرنگی و پرتقآل و کیک خوردن و خونه برگشتن با ناز بود. 
دیگه این حجم از عذاب وجدان از پایان نامه رو نمیتونم تحمل کنم و من فقط خیلی صبورم تو تحمل درد وگرنه دل درد خیلی شدیدی دارم و خدایا یکی باید بره باتری گوشیمو پست کنه :( خدایا لطفا کمکم کن. لطفا. 
سلام به همه، لطفا همه اونایی که این پست رو میبینند تو نظر سنجی شرکت کنند
بنظرتون محتوا این وب چی باشه؟
فیلم سریال های رایگان(هیولا ، ریکاوری ، و...) به صورت رایگان!
پکیج های رایگان ( برنامه نویسی، فتوشاپ، روانشناسی، بازی سازی، ...)
اگه پیشنهاد دیگه ای دارید لطفا کامنت بزارید و بگویید کدام بهتر است که ادامه بدیم.
مچکرم.
من همیشه دوست‌ داشتم یه وبلاگ همه پسند داشته باشم‌. به نظر شما چه‌چیزی این وبلاگ کم دارد که اگه داشته باشه بهتر می‌شود لطفا برای من بنویسید این وبلاگ با چه چیزی بهتر از الآن می‌شود باید چه امکاناتی را اضافه کنم و هرچیزی که باعث بهبود سایت می‌شود پیشاپیش از همه شما تشکر و قدردانی می‌کنم‌، لطفا به من در پیشرفت این وبلاگ کمک کنید‌.(مدیریت‌‌گیم‌پلی‌برتر)
باید به بعضی ها گفت که لطفا و خواهشا کارها و رفتارهای خودتون رو به روشن فکری نسبت ندید.باید به این بعضی ها گفت که ارزش این کلمه رو پایین نیارید لطفا.اول یاد بگیر روشن فکر یعنی چی،یاد بگیر چه طور باید روشن فکر بود بعد بگو من روشن فکرم.بعد این صفت ارزشمند رو به خودت نسبت بده.
نظر سنجی
همکاران عزیز لطفا حتما زمانی قرار دهید جهت شرکت در "نظر سنجی کتب جدیدالتالیف".
نظر خود را مثبت و منفی، در مورد تک تک کتب،بیان نمایید. 
نظر همکاران بزرگوار هر چه باشد، راهگشا و باعث تعالی رشته حسابداری خواهد بود. 
فرصت کم است.لطفا حتما وارد سامانه شده و در مورد کتب اظهار نظر نمایید. فقط تا ۲۸ اسفند نظرسنجی تمدید شده است. 
پاینده باشید
خدایا لطفا یه راه چاره بذار جلو پام 
خدایا لطفا این حجم بی‌عقلی های منو خودت مانع شو
آخه با کدوم عقلم صبح و عصر پس فردا رو عوض کردم و امروز صبح و عصر کردم خودمو؟ فردا صبحم! در حالیکه روز بعد پس فردا عصرم! و دیشب اون همه حالم بد بود! و الان دوباره خودمو تبدیل به همون موجود دیشب کردم 
دوباره تهوع :'( 
دیروز میتونست خیلی معمولی باشه اما با اومدن نویسنده، همه چی بهتر شد :) اون برای من و نارنجی که حالا هم خونه شدیم، غذا آورده بود و بعد هم برامون غذا درست کرد ^_____^ و همچنین موهامو برام دقیقا اون شکلی که میخواستم کوتاه کرد و من عاشق عاشق موهامم :) 
خرگوشکم لطفا بیا ببین موهامو دقیقا اونجوری کوتاه کردم که تو خوشت میاد! لطفا بیا و نصف عمر من رو بردار و به جاش بیا پیشم و از اون شهر مزخرف برگرد. بیا تا خودم رو برات لوس کنم و بعد ازت بوس بخوام! بیا بغلم کن
سلام به همگی
یعنی مردم از خستگی
از صبح ساعت ۹ تا همین الان که ساعت ۳ بعد از ظهر هستش درگیر مهمون ها بودم 
قدمشون روی چشم ولی تو رو خدا قبل اومدن یه زنگ بزنید 
خواهشا شما هم که داری این متن رو می‌خونی بعدا اگه خواستید برید مهمونی بیست دقیقه قبلش یه زنگ بزنید باور کنید ثواب داره 
امروز یکهو سی چهل تا مهمون اومدن خونمون !!!
مهمون هابی که اصلا با هم جفت و جور نبودن 
لطفا قبل اومدن زنگ بزنید
من همیشه دوست‌ داشتم یه وبلاگ همه پسند داشته باشم به نظر شما چه‌چیزی این وبلاگ کم داره که اگه داشته باشه بهتر میشه لطفا برای من بنویسید این وبلاگ با چه چیزی بهتر از الآن میشه باید چه امکاناتی را اضافه کنم و هرچیزی که باعث بهبود سایت میشه پیشاپیش از همه شما تشکر و قدردانی می‌کنم لطفا به من در پیشرفت این وبلاگ کمک کنید‌.(مدیریت‌‌گیم‌پلی‌برتر)
هوالرئوف الرحیم
امروز هم به لطف الهی خیلی روز عالی ای شد.
ظهر از خواب بیدار شدیم و بعد نماز با مامان اینها رفتیم نهار گردش.
خیلی عالی بود. هوا. فضا. حال و روزمون. خوش گذشت.
شب هم زهرا اینها اومدن.
وقتی رفتن سر به سجده گذاشتم و اندازه ی یک تسبیح شکر خدارو کردم برای حال خوب بعد از مهمانی.
وقتی حساسیتم رو کم کردم، حالم خوب شد. با اینکه دوباره به شیرینیم گاز زد و نخورد. عوضش ته اونیکی شیرینی که کره نداشت رو در آورد.
خلاصه. باز هم صدهزارهزار مرتبه شکرت پ
وقتی دلت از عالم و آدم گرفته است چیکار میکنی؟
لطفا بگید چیکار می کنید
آهنگ گوش میدید؟
گریه می کنید؟
چیکار می کنید؟؟؟؟
بخدا میخوام بدونم بگید لطفا
دلم خیلی گرفته والا بگید چطوری رفعش کنم شما وقتی دلتون گرفته است چیکار می کنید؟
خب سلام به روی ماهتون 
بالاخره ستاره سهیلتون به اغوش گرمتون برگردید ... 
بعد از یه غیییییییییبت طولانی خجالت اور برگشتم !‌ببخشید دیگه نتونستم اپ کنم حالا با قسمت اخر در خدمتتون هستم 
لطفا لطفا لطفا حتما حرفای ادامه ی مطلبو بخونید و بعدش برید سراغ خوندن قسمت اخر داستان 
این شما و این هم اخرین قسمت داستانم !

ادامه مطلب
با خودم می‌گویم می‌خواهی پاکم کنی، طیب و طاهر برای مهمان شدن به ماه ت! میخواهی تمامِ غفلت های این ایام را جبران کنی، بیندازی ام روی تخت و کاری کنی از گلو درد خوابم نبرد، که از این پهلو به آن پهلو نام تو را ببرم، که یاد و نامت باز پرتکرارترین فکر و ذکرم شود، می‌خواهی تب کنم تا بسوزد هر چه غیر از تو در جسم و جانم دل خوش کرده و پروار شده. می‌خواهی ذوب شوند، نباشد.
به خاطر همین هاست که از سرماخوردگیِ وسط گرما و ظل آفتاب پیدا شده ام راضی ام و از بابت
سلام علیکم
طاعاتتون قبول
عرض کنم که ان شاء الله امسال، هر روز ماه رمضان، یه مسابقه نهج البلاغه داریم که علاقه مندان می تونند شرکت کنند..
سوالات هم سعی شده که همه مدلی باشه ...سخت و آسون و متوسط و همه چی...
توجه داشته باشید که مهلت پاسخ دهی به سوالات، تا ساعت 3 روز بعده...
بین نفراتی که جواب درست را داده باشند، قرعه کشی، و فردای اون روز، اسم برنده، اعلام میشه..
مهمترین مطلب!، جایزه است که خیلی سریع الوصوله و کارت شارژ 5000 تومانیه...
لطفا نفراتی که برند
اکنون برایت پنهان می‌نویسم خدایا!اکنون که طاقتی در پاهایم نمانده و چشم‌هایم بار خستگی دارند.از این عادات میگسلم..همین امروز همین امروز ...مطمئن باش و ببخش! لطفا
مطمئن باش و رحمت کن لطفا!
به سویت می دوم! اولین دویدنم خواب قیلوله‌ای ست که دوست دارم مرا به تو پیوند بزند حتی برای لحظاتی
غفلتم را از یاد ببر...چون دلوانگان بریده از همه جا می آیم...
این ۱۴ روز آخرین روزهاست و این ۴۰روز آخرین فرصت های گسستن از گناه به سوی تو تنهایی!
پس شک نکن که می آیم...م
بوی محرم می آید و فضا پاییزی میشود فضا غرق در سکوت میشود...
چه سکوت شگفت انگیزی انگار همه مرد میخواهند گریه کنند در این موقع خنده ها تمام میشود و بغض جای همه ی آن خنده ها را میگیرد
و این موقع محرم است..
خب دوست های عزیز دیگه محرم داره نزدیک میشه و من دیگه به خودم اجازه نمیدم تا آخر محرم پست خنده دار بذارم ولی پست های دیگه ای میذارم که براتون جالب باشه و لطفا همچنان به وبلاگ من سر بزنید
ممنونم 
یاحسین
نظر لطفا یادتون نره
مشغولم به قانع کردن خودم،که لطفا غمبرک نزن که لطفا بازم تحمل کن تو ضعیف نیستی یکم فقط یکم حالت خوب نیست بیاه و سعی کن همونی شی که میخوای حالا این وسط اگه یکمم ناآروم و خسته بودی طوری نیست حق داری،من بازم دست و پا میزنم ببینم چی میشه.تاحالا واسه هیچکی اینقده دلتنگ نشده بودم.
نماشگاه های کتاب همیشه برای من یه فرصت بوده تا از کتاب های خوب بهره بگیرم، اما گاهی اوقات همین نمایشگاه ها با کتاب های بنجلی گه برای فروش می‌آورند فقط میخواهند که جیب مردم را خالی و جنس خود ر ابه فروش برسانند. لطفا دنبال کتاب هایی که موفقیت سه سوت را نشانه رفتند نباشید چون فقط باعث میشه که ذهن ما تنبل بار بیاد و اصلا دیگه چیزی بنام تلاش برایش معنایی پیدا نمیکند. 
لطفا در کتاب هم بدنبال بهترین ها باشید. 
اگه کتاب خوبی می‌شناسید که ارزش خوانده
                                                                         سلام دوستان عزیز و علاقه مندان به کی درام و کی پاپ     
                     تو این وب قرار از این به بعد رمان هایی از شخصیت های کی درام و کی پاپ (بیش تر کی درام )قرار بدیم  پس اگر علاقه مند هستید  ما رو دنبال کنید !
                                        شخصیت های اصلی این داستان ها هم  مین یانگ و مین هو هستند پس لطفا شکایت نکنید !
          درضمن از اون حایی که بار اول که می خوام رمان هاعاشقانه بن
              سلام دوستان عزیز و علاقه مندان به کی درام و کی پاپ     
  تو این وب قرار از این به بعد رمان هایی از شخصیت های کی درام و کی پاپ (بیش تر کی درام )قرار بدیم  پس اگر علاقه مند هستید  ما رو دنبال کنید !
   شخصیت های اصلی این داستان ها هم  مین یانگ و مین هو هستند پس لطفا شکایت نکنید !
    درضمن از اون حایی که بار اول که می خوام رمان هاعاشقانه بنویسم  ممکنه یه مقدار کلیشه بشه پس لطفا اونایی که سابقه دارند راهنمایی کنند !
   اما قوانین وب :
اول از
با سلام و احترام

دفاع پروپوزال پنج شنبه ١٣ ام تیرماه ساعت ١٥ هماهنگ شده است. لطفا در کامنت اعلام آمادگى بفرمایید.
توجه داشته باشید که پذیرش در دفاع منوط بر تایید استاد راهنما همراه با امضا فرم هاى مربوطه میسر است.
لطفا پروپوزال آماده و تایید شده را تا تاریخ ١٠ ام تیر به ایمیل دکتر حاجى بگلو و دکتر خیرآبادى ارسال بفرمایید.
وقت دفاع براى هر دانشجو ١٠ دقیقه است.
موفق باشید  
واقعا من با این تکلیف چکار کنم؟؟!! نه حوصله سرچ دارم نه حوصله باز خوانی جزوه ها( ببین چه مسخره درس خوندم که یادم نیست :|) 
یه چیزایی حدس میزنم میترسم بنویسم استاد رم کنه کلا حذفم کنه تازه اگه متحول نشه و آواره بیابان؛ یا جان به جان آفرین کت بسته تحویل نده! 

گذاشتم تو گروه کلاسی داریم تحقیق میکنیم در بارش. من واقعا آدمی نبودم که حوصله پزشکی رو داشته باشم. خوب شد رفتم دندون ! 

+ کسی از شما هم بلدین لطفا جواب بدید. دکتر ؟! دکتر؟! بگو بهم. خصوصی بگو :)
سلام
بنده سوالم از دخترخانم ها و خانم های چادری محجبه ( پوشیده کامل- عیان نبودن حتی یک تار مو) است. ( لطفا لطفا لطفا خانم های مانتویی و آقایان جواب ندهند)
1) اگر پسری مثلا در خیابان یک دختر چادری‌ محجبه را دیده است و در ظواهر ایشان را پسندیده است و میخواهد مستقیما خودش به او پیشنهاد آشنایی برای ازدواج بدهد چطور باید این کار را انجام بدهد ؟ آیا این طور پیشنهاد ازدواج در خیابان (قصد جدی برای ازدواج) را برمی‌تابند؟
ادامه مطلب
زمان از در خارج می شود.دنبالش می دوم و صدایش می زنم:
-زمان.لطفا وایسا.
نمی ایستد.همان طور که می رود از پشت سرش نگاهم می کنم و می گوید:
-نمی تونم.باید برم.لحظه هایم تند و تند می گذرند.
-لطفا نرو.وایسا.حالا چرا این قدر تند می ری.یواش تر برو.
در این لحظه بهش رسیده بودم و با هم راه می رفتیم.
-گفتم که نمی تونم.این طوری هم بهم نگاه نکن.
-آخه زمان جان.خواهش می کنم.خیلی تند می ری.لطفا وایسا.
نگاهم می کند و می گوید:
-چرا وایسم؟
سرم را خم کرده ام و با انگشتانم بازی م
چند صباحیست که شهدا هم.........
جای خالی تان در کوچه پس کوچه های روزمرگی ام نمایان است!
#خشاب ایمانم خالی شده و سقف #سنگرم چکه می کند!
دیگر در برابر #گناه ایمن نیستم!
عطش #نفس ، امانم را بریده...
قادر به تحمل نفس کشیدن در هوای،بی هوای گناه نیستم...
کمی #هـــــــــــــــوا لطفا!!
آی #شهدا با شمایم!
نیروهای #جامانده در #خاکریز دنیا،از نفس افتاده اند...
شهید راه نابودی اسرائیل
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
سلام علیکم
طاعاتتون قبول
عرض کنم که ان شاء الله امسال، هر روز ماه رمضان، یه مسابقه نهج البلاغه داریم که علاقه مندان می تونند شرکت کنند..
سوالات هم سعی شده که همه مدلی باشه ...سخت و آسون و متوسط و همه چی...
توجه داشته باشید که مهلت پاسخ دهی به سوالات، تا ساعت 3 روز بعده...
بین نفراتی که جواب درست را داده باشند، قرعه کشی، و فردای اون روز، اسم برنده، اعلام میشه..
مهمترین مطلب!، جایزه است که خیلی سریع الوصوله و کارت شارژ 5000 تومانیه...
لطفا نفراتی که برند
سلام :)
خب.........امممممم........می خواستم خداحافظی کنم.این وبلاگ به زودی حذف خواهد شد.می دونید چیه،به این نتیجه رسیدم که من نباید قبل از موفقیت و قبول شدن در کنکور پزشکی وبلاگ می ساختم.البته این حسن رو داشت که دوست های عزیز و مهربونی مثل شما پیدا کردم. :)
اول می خواستم نظرات این مطلب رو ببندم ولی گفتم شاید حرفی یا سخنی داشته باشید. :)
خواهشا و لطفا نخواهید که این وبلاگ رو حذف نکنم.خواهشا و لطفا.
از همه تون ممنونم که تا الان همراه من بودید و به من روحیه و

شباهنگ جان دُردانه بیان ،  لطفا امان بده قبلی ها رو بخونیم بعد به رگبار ببند
از تو بعیده اصلا این شکلی پست ها رو قربانی کنی
باور کن من به زور تونستم ۶ تایی اول رو دست و پا شکسته بخونم :|:))
آفرین فرزندم ، آروم آروم بخدا هنوز عید نشده و نمیشه ؛)
با سلام و احترام،
بعضی از پرسش های سری هشتم اشکالات جزئی داشت که رفع شد و می توانید نسخه تصحیح شده آنرا از اینجا دریافت نمایید. در پست مربوط به تمرین های سری هشتم نیز فایل تصحیح شده قرار داده شده است.
لطفا حل تمرین های سری هشتم را از اینجا دریافت نمایید. شایان ذکر است این فایل فشرده رمزنگاری شده است.
لطفا برای کمک به آموزش بهتر این درس رمز فایل یا فایل های دانلود شده را به هیچ عنوان در اختیار دانشجویان بعدی این درس قرار ندهید.
شاد و پیروز باشید.

امروز به همه خانواده سپردم که هیچکی لطفا لطفا برای من سبزه  ۱۳ به در رو گره نزنه !!
هر سال عروسان گرامی و خواهر خانم (خواهر دوم) برای من سبزه گره میزدند ! 
امروز گفتم لطف کنید هیچکی بخاطر من سبزه گره نزنه و برای من دعا نخونه !!
همه هم اولش گفتن چرا و اینا !؟ بعد در آخر رضایت دادند .
با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز 

افراد زیادی پیام میدن و سوالاتی دارن که در این پست یه این گونه سوالات پاسخ خواهم داد
قیمت شیره وشا در سال 98 چقدر هست ؟
قیمت بستگی به کیفیت وشا دارد ولی حدود کیلویی 100 هزار تومان میباشد باز هم تاکیید میکنم که قیمت بستگی به کیفیت و مقدار وشا دارد و قیمت ذکر شده حدودی میباشد 
آیا شما خرید یا فروش وشا هم انجام میدهید ؟
بله . خرید یا فروش وشا هم انجام میدیم و حداقل وزن برای خرید و فروش 100 کیلو به بالا میباشد لطفا ب
دقیقا روز بیستم هر ماه از بانک سینا برام پیامک میاد که:
مشترک گرامی سر رسید قسط این ماه شما فرارسیده لطفا به نزدیک‌ترین شعب بان سینا مراجعه فرمایید. از همکاری و خوش عهدی شما سپاسگزاریم.
(بعد من که اهمیتی نمی‌دم ماه بعد می‌گه)
مشترک گرامی یک ماه از سر رسید قسط شما گذشته است و لطفا هرچه زودتر به نزدیک‌ترین.....(لحنش تهدید گونه ست)
(و من میگم برو بابا ندارم. و باز در ماه دیگر روز بیستم میگه)
آشغال مشترک گرامی دو ماه از سر رسید....
(بلافاصله پدرم و برا
زبان آموز گرامی، پیش ثبت نام شما جهت ارائه یک جلسه آنلاین آموزشی به مدت 90 دقیقه می باشد! لطفا اطلاعات مورد نظر را به طور کامل و صحیح ارسال نمائید. لطفا پس از ارسال فرم زیر تنها یک پیامک جهت اطلاع رسانی از ثبت نام خود به شماره من 09907252617 ارسال کنید. توجه داشته باشید که شماره همراهی که توسط آن به من پیامک ارسال می نمائید، باید با شماره مندرج در فرم یکی باشد. در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
از این بالا
دارم به آدم هایی نگاه می‌کنم
که آن پائین
به خاطر اینکه هیچ دردی
در هیچ کجای تن شان احساس نمی‌کنند
توانایی دارند که توی ترافیک لعنتی این خیابان
رانندگی ‌کنند
ولی از ترافیک به شدت عصبی اند
و دارند غرغر می‌کنند
و مدام به راننده های کنار و پشت و جلویشان
فحش می‌دهند و انقدر عصبی اند
که هیچ به این موضوع که هیچ جای تن شان درد نمی‌کند
فکر نمی‌کنند ...‌
و من ..
این بالا 
دارم به بی خیال گذشتنِ همه ی عمر ِ به سلامت گذشته ی تا دیروزم فکر می
برنامه ای برای زندگی موفق 
سلام دوستان 
لطفا اگه کسی پیشنهادی داره بگه 
راستش با این اوضاع دلار و رکود و تورم و نوسان نفسگیر 
دیگه حوصله ی نفس کشیدن تو ایران نمونده 
خیلیا دارن میرن
اونا که دستشون میرسه 
ما که نمیتونیم ، لطفا بگین چکار کنیم که بتونیم خودمونو نجات بدیم 
کلا یه برنامه برای موفق زندگی کردن 
برای شاد و آروم بودن 
شما برای کمک به خودتون چکار میکنید ؟
سلام عزیزان خوبین خوش هستید سلامتیت:) 
ی سوال دارم خواستم نظرتون رو بپرسم:) 
به نظر شما قد ۱۷۰ سانتی متر برای یک دختر ۱۹ تا ۲۰ ساله چطوره؟؟؟
 به نظر شما دختر و پسرهای در این سن در چه قدی باشن کوتاه محسوب نمیشن ؟
 لطفا هر کی میتونه راهنمایی کنه و از تجربه ای هم داره که چه بهتر ممنون میشم به اشتراک بزاره:)
 در مورد خودتون بگید در مورد قدتون سن تون(اگه دوست دارید) 
اگر کسی هم ورزش یا مقاله بسیار مفیدی از افزایش قد داره لطفا بگه یا لینک اون پست رو واس
سومین جلسه دوره آموزشی بینش ولایی۲با محوریت کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن دوشنبه۹۸/۱/۱۹ ساعت۱۵مکان: تهران، تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، روبروی ایستگاه مترو فرهنگسرا، سالن فرهنگسرای اشراق✔️اتاق کودک جهت نگهداری فرزند شما مهیاست.✔️لطفا قبل از شروع کلاس، در محل تدریس حضور داشته باشید.✔️لطفا بدون هماهنگی قبلی، شخصی را همراه خود نیاورید.✔️به بزرگوارانی که بیش از دو جلسه غیبت داشته باشند گواهی داده نمی‌شود.
استخدام کارگر خانم و اقا ↩ حقوق قانون کار↩ بیمه↩ سبد کالا
▶ایاب و ذهاب فقط برای خانم ها اقایون موتور یا وسیله برای رفت و امد داشته باشند.
✖ هفته اول کار بصورت آزمایشی است .↩ اگر اهل کار بودید و تمایل به ادامه کار بادما داشتید ، سر برج حقوق تون با یک هفته آزمایشی محاسبه میگردد.
✔ مدارک لازم : کارت ملی یا شناسنامه
◀محدوده شرکت: خیام شمالی ـ هدایت
-----------------☑ ویزیتور هم استخدام پذیرفته میشود.↩ حقوق ثابت↩ پورسانت
⤵⤵⤵لطفا آنهایی ک واقعا نیا
یکی از کاربران خواستن که اسم یه همکلاسی قدیمی رو بذاریم 
که ایشون رو اد کنن در گروه همکلاسیهای مدرسه شون 
که بعد بیست سال همدیگه رو پیدا کردن.
یکی از این دوستان سونیا زارعی هست .که در دبیرستان نرجس شریف آباد پاکدشت درس خوندن.اگر شما شخصی با نام سونیا زارعی میشناسید 
لطفا این موضوع رو  به اطلاع ایشون برسونید. که جمعی از همکلاسیهای دوره دبستانشون مشتاق دیدار ایشون هستند .
کافیه در قسمت نظرات همین مطلب ، پیغام بگذارید اگر با خانم سونیا زارعی آ
بعد از مدت ها ننوشتن امروز تصمیم گرفتم تا چیزی بنویسم.
همه روزهای پرالتهابی را سپری می کنیم، بازار اخبار ضد و نقیض و شایعات داغ است و در بسیاری از موارد عملا ما ناتوانیم و فقط می توانیم نظاره گر تغییرات پیرامونمان باشیم. 
از شما می خواهم تا ابتدا این 3 مطلب را بخوانید مطمئن باشید ارزش خواندن را دارند.
به نظر من در این شرایط باید مراقب باشیم تا در چنگ احساسات و هیجانات آنی نیفتیم.
دلار چند شد؟
سکه 4 تومن رو رد کرد!
آقا یا سوریه میشیم یا ونزوئلا!
خ
دیشب یه مقدار کم تحمل بودم و الکی ناراحت می شدم معلوم نبود دقیقا ریشه این حسم چی بود . و امروز صبح همین طوری یک حدیث کسا خوندم و کلی گریم گرفت ( کم پیش میاد گریم بگیره ) و الآن حالم خوبه . می دونید این دقیقا مثل چی میمونه ؟ مثل یک مریض که نمی دونه دردش چیه و میره دکتر . و دکتر هم یک آمپول بهش می زنه که مریض اصلا ازش خبر نداره ولی خوب میشه ...
+ چند هفته پیش مادر بزرگم به رحمت خدا رفتن ، اگه ممکنه براشون فاتحه ای بخونید ...
اون کودکی که در وبلاگِ مرحومم از
سال 94 بود که این وبلاگ و درست کردم یکی دو دفعه چیزایی نوشتم اما پاکشون میکردم دلیل هیچ کدوم از اینارو ... نمیگم یادم نیست چون کم پیش میاد من چیزی رو فراموش کنم ولی گور باباش چیزی که الان میدونم اینه که من به این صفحه نیاز دارم.
نیاز چیز عجیبیه تو رو از خودت دور میکنه من که همیشه از روابط اجتماعی فراری بودم، هیچ وقت نفر اول تو شروع یه دوستی نبودم، هیچ وقت دوستای زیادی نداشتم نه اینکه الان عاشق مردم و صحبت کردن باهاشون باشم ها نه، فقط نیاز دارم با
امشب باز هم به انتظار درخشش ماه چشم به آسمان دوختم و اشک هایم را حواله چادرم کردم...تا یادم بماند هنوز هم مدیونم بهت آقا جان..!
پی نوشت:قسمت نشد با پای خودم بیام حرمت..تا اشک ها مرحم بشن و دل نازکتو به رحم بیارن که حلالم کنی...اما سال دیگه میام..باید بیام...چون بیشتر از این دووم نمیارم...
پی نوشت2:میشه لطفا خواهشا اگه کسی کتاباشو نمیخواست،لیست کتاب هاش حالا با هر قیمتی که مد نظر داشت رو برام بفرسته...ممنونم.. 
پی نوشت3:میدونم که ی رتبه خفن میارم(: پیشاپ

خدایا مردم در حالت عادی از دست گرانی و ...دارند می میرند دیگه سیل رو براشون نیار لطفا !!
سیل به صغیر کبیر رحم نمیکنه :((
خدایا خودت کمک کن و چاره ساز باش
امشب قراره سیل بیاد مثل امروز مثل دیروز  مثل این چند روز ، خودت رحمی بفرما خدایا !
خدایا عزیزانمون رو خودت حفظ کن ! آمین

+
بعدا نوشت :
زلزله هم آمد و امتحانات الهی رو سر مردم تکمیل شد !!
سلام این وبلاگ در حال ساخته و هنوز پستی نمایش داده نمیشه......لطفا شکیبا باشید خخخخخخخ
نه جدا یه مقدار صبر کنید تا من با کلی سوپرایز بیام........
                                                           با کلی پست کی پاپی باحال........
                                                                         مرسی دوستام.........
قسمت نشد از خانه بیرون بروم و در محل چرخی بزنم. 
از قضا دسته محل از جلوی خانه ما رد شد. من یک صندلی برداشتم و جلوی در خانه آقاجون نشستم و دسته عزاداری را نگاه کردم. 
خیلی از مردم را، تقریبا غالب مردم را تا به حال ندیده بودم. اما مدام به هم اشاره میکردند و مرا نشان میدادند. بعضی هم آمدند دست و روبوسی کردند. 
پیرمردی آمد پیشانی ام را بوسید و گفت: بوی حاجی رو میدی جوون، یادگار حاجی...
بعد دارم به این فکر میکنم که چقدر در ویژگی های روانی و شخصیتی من موث
دنیا به این بزرگی، به این عظمت و شگفتی. با این همه آدم های جورواجور متفاوت در ظاهر و شخصیت. چرا آدم های مناسب هر فرد این قدر نایاب هستند! چرا وقتی یک حرفی می زنی که دلت میخواد طرف مقابل دقیقا آن گونه که  منظورت هست، بفهمه ، پس چرا نمی فهمه!!! 
چرا نمیشه دو تا آدم فکرها و ذهنیت هاشون و کلا هر چی تو کله دارند را با موافقت همدیگه، به صورت صوتی یا تصویری با هم مشترک بشن!!! 
وقتی به چیزی فکر می کنی طرف مقابل فقط با گرفتن دستت و لمس نبضت وارد ذهنت بشه و هر
یکی از کاربران خواستن که اسم یه همکلاسی قدیمی رو بذاریم 
که ایشون رو اد کنن در گروه همکلاسیهای مدرسه شون 
که بعد بیست سال همدیگه رو پیدا کردن.
یکی از این دوستان بهناز طاولی هست .که در مدرسه وحدت شریف آباد پاکدشت درس خوندن.اگر شما شخصی با نام بهناز طاولی میشناسید 
لطفا این موضوع رو  به اطلاع ایشون برسونید. که جمعی از همکلاسیهای دوره دبستانشون مشتاق دیدار ایشون هستند .
کافیه در قسمت نظرات همین مطلب ، پیغام بگذارید اگر با خانم بهناز طاولی آشنا
تخمین رتبه کنکور 98 وبلاگ کنکور 100 راه اندازه شد.توجه شود با توجه به مطالعه کارنامه های به دست آمده در طول این یک هفته فقط و فقط تخمین رتبه های این پست مورد تایید اینجناب است بنابراین تمام کسانی که قبلا در سایر پست ها در مورد تخمین رتبه سوال کرده بودند چه جواب گرفته باشند چه جواب گرفته نباشند دوباره سوال خود را در این پست مطرح کنند.
نکته یک:لطفا منطقه و سهمیه خود را ذکر کنید

نکته دو:برای اولین بار در بین تمامی سایت ها تخمین رتبه سهمیه 5 درصد و 25 د

خواب بیا لطفا.. 
شهر این موقع شب تو سکوت قشنگی بود
چقدر همیشه گشت زدن نصف شب رو دوس داشتم
با همه ی نامیزون بودنم سعی کردم کنار بچه ها بهمون خوش بگذره.. 
سعی می کنم فرار کنم از همه چیز..من آدم جنگ نیستم مخصوصا حالا وبا این توان واین جسم ناتوان.. 
در کانال تلگرامی مردی به رنگ آبان چه خواهید یافت؟
اشعار و نوشته های خودم :)
برخی مطالب سیاسی و اقتصادی(که غالبا خیلی کم هستند)
مطالبی از سایر کانال های نویسندگان بیان :)   (همراه با درج تگ)
مطالب مختلف و زیبا از بعضی از وبلاگ های بیان(همراه با درج لینک)
آهنگ ها و موسیقی های جدید و پرطرفدار روز دنیا :)
برخی از تصاویر و روزنگار های خودم 
برخی مطالب از وبلاگ و اینستاگرام خودم :)
لطفا بپیوندید
تمام حقوق کاربرا رعایت میشه 
+اگه نویسنده هستید و کانالی د
نوا چت یک چترومی است که جز تلف کردن وقت شما چیزی در پی ندارد. در نوا چت شخصیت شما زیر سوال می رود و ادب و احترامی برای شما قائل نیستد و مدام در حال چت کردن جملات و کلمات زشت هستند. نه تنها نوا چت بلکه همه چتروم ها اینطوز هستند. لطفا هوشیار باشید.
سلام
دوستان لطفا چند مورد شغل دلالی معرفی کنید، مثل دلالی میوه یا هر دلالی دیگه، میدونم الان ته دل تون نسبت به من گارد می گیرید، ولی از سر ناچاریه، من سرمایه زیاد ندارم که باهاش شرکت بزنم، مجبورم این کار رو بکنم، البته من دلالی حروم انجام نمیدم، و اینم بگم دلال ها، به اقتصاد جریان می بخشند.
لطفا چند شغل با محوریت دلالی همراه با ارائه مختصر توضیح پیشنهاد بدید، نمیخوام خیلی دیر بشه واسه اهدافم. 
ممنونم از شما
ادامه مطلب
قبل از  دیدن این ویدئو لطفا ویدئو آموزش وارد کردن داده در نرم‌افزارR را مشاهده کنید و سپس این ویدئو آموزشی را ببینید.
برای دانلود آموزش رسم نمودار جعبه‌ای در نرم‌افزار R لطفا کلیک کنید به صفحه آپارات منتقل خواهید شد
میلاد باقری
سلام دوستای مهربونم
ده روزی از ماه شعبان گذشته و من بخاطر مشغله هام نتونستم زودتر از این بیام برای دعوت آسمانی مون....
امسال هم توفیق شد و برای دهمین سال متوالی شروع به اسم نویسی شما همراه های همیشگی کردم برای ختم قرآن ماه رمضان.... ماهی که همه مون دست به دعا هستیم شاید از برکاتش کمی بیشتر نصیب ببریم....
یادمه سال های خیلی دور( اولین سال وبلاگ نویسیم) برای ختم جمعی مهمان یکی از وبلاگستان ها بودم....بعد اون یهو تصمیم گرفتم دوستانم رو که اون سال ها تع
آرمی ها کی پاپر ها یا هرکس دیگه ای. خواهشا لطفا بیاین حداقل به اندازه سهم خودمون به پسرامون رای بدیم حتی شده در حدی که به عنوان یک فن وظیفمونه. بیاین به bts رای بدیم

خدایی چجوری دلتون میاد به این فرشته ها رای ندین
آدرس: http://www.topmusicuniverseawards.com/2019/04/oh-music-awards-vote.html?m=1
راستی دوستان لطفا تو بخش گرل گروپ ها هم به بلک پینک رای بدین. کامسامنیدا
سلااااام سلااااام . 
دیدین بعضی ادم ها صبح و ظهر و شب غر می زنند . 
لطفا در این مواقع قهر نکنید . بی تفاوت نباشید . به جاش سوال کنید چرا داره یه بند غر می زنه ؟ شاید یه دردی داره که واقعا درد باشه . 
نسبت به هم بی توجه نباشید . 
تا بعد . 
سرانجام انتظارها به پایان رسید و قرار است که آستین‌ها را بزنیم بالا! از این طرف لطفا! بنشینید تا همفکری کنیم! برای ورد به اتاق لطفا روی لینک پایین کلیک کنید:

اتاق گفتگوی وبلاگی‌ها

پ.ن1: صفحه‌ی مستقل اتاق گفتگو را می‌توانید از منوی گوشه‌ی وبلاگم پیدا کنید.
پ.ن2: مطالب مرتبط با این پست:
فراخوان وبلاگی (1)
فراخوان وبلاگی (2)
سلام
لطفا هر کسی که میتونه کمک کنه:
توی یه نظر سنجی و مسابقه محلی شرکت کردم به اینصورت که از یه سرمایه 500 هزار تومانی و در یک روستا و داشتن یه حیاط بشه یه راه و روشی به وجود آورد که حداقل 2 نفر توی روستا صاحب شغل بشن. چون تا الان 7 بار این مسابقه انجام شده و عملی هم بوده میخوام بهم کمک کنید و راهنماییم کنید. 
نظریه من اینه که چون شهرستان ما خیلی سر سبزه و پایتخت طبیعت استان فارس هست من میگم میتونن 250 هزار تومان رو جوجه بخرن(جوجه های محلی که میشه توی
۱۰ تست استعداد تحلیلی 
جهت آمادگی در آزمون تیزهوشان ۹۸ -۹۹
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری نهم *
لطفا جهت دانلود فایل روی عکس کلیک فرمایید.

لطفا جهت دریافت پاسخنامه به کانال مکتب ساعی مراجعه فرمایید.

کانال مکتب ساعی

لطفا جهت درج نظر روی عکس زیر کیلک فرمایید. 
عاقا وبلاگ دخترا که میری همش درحال تف تفی کردن همن :/ همش ماچ ماچ ماچ خو بیانو بوی تف برداشت :دی هم وب خودتون و هم بیان و تف تفی کردید :/
بهداشت و رعایت بفرمایید :دی یکی رسیدگی کنه لطفا -_-
:d
یه مدت جیغ جیغ میکردن حالا زدن تو خط ماچ : دی
خوب رویان جهان رحم ندارد دل شان باید از جان گذرد هر که شود عاشق شان روز اول که سرشتند ز گل پیکرشان سنگی اندر گل شان بود همان شد دل شآن ... متاسفانه نتونستم نام شاعر رو پیدا کنم , اگر کسی اطلاع داره لطفا به من اطلاع بده تا به شعر اضافه کنم
عاقا وبلاگ دخترا که میری همش درحال تف تفی کردن همن :/ همش ماچ ماچ ماچ خو بیانو بوی تف برداشت :دی هم وب خودتون و هم بیان و تف تفی کردید :/
بهداشت و رعایت بفرمایید :دی یکی رسیدگی کنه لطفا -_-
:d
یه مدت جیغ جیغ میکردن حالا زدن تو خط ماچ : دی
سلام این وبلاگ در حال ساخته و هنوز پستی نمایش داده نمیشه......لطفا شکیبا باشید خخخخخخخ
نه جدا یه مقدار صبر کنید تا من با کلی سوپرایز بیام........
                                                           با کلی پست کی پاپی باحال........
                                                                         مرسی دوستام.........
                     بگین بیوگرافی چه گروهی رو می خواین براتون بزارم
بعد از صبحانه رزا به سختی به اتاق مادر رفت . وقتی در زد ، خانم آنا در را باز کرد .
رزا وقتی به داخل رفت با اتاقی زیبا رو به رو شد . البته او قبلا دیده بود .
رزا با زبان اشاره به خانم گفت : من آن نامه را دیدم . می خواهم بگویم ، اگر مرا می خواهید ، مرا بفرستید و بگذارید سوزان  در اینجا بماند . لطفا تنها خواسته مرا بپذیرید . بگذارید او در لطف و مهربانی شما غرق شود لطفا بگذارید من تا اخر این ماه اینجا بمانم . همین یک ماه ! چون به سوزان قول دادم در مسابقات است
مادر بزرگ من خدا بیامرز آدم مذهبی بود .هر وقت دلش واسه امام-رضا تنگ میشد میگفتم مادربزرگ حالا حتما لازم نیست بری مشهد از همینجا یه سلام بده . اما من واسه تفریح میرفتم شمالاون به من نمیگفت حتما لازم نیست بری شمال همینجا تفریح کن .وقتی سفره میگرفت وقتی محرم میشد به هیت محل برنج و روغن میداد بهش میگفتم اینا همه سیرن پولشو ببر بده به چهارتا آدم محتاج *اما وقتی من با دوستام مهمونی میگرفتم اون فقط میگفت مادر مراقب خودت باش .سالها گذشت تا
۱۰ تست استعداد تحلیلی 
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری هشتم *

کانال مکتب ساعی

سلام دوستان عزیز
وبلاگ ما هم قوانین هایی دارد. لطفا این قوانین را رعایت کنید.از جمله این قوانین : 
✔به هم دیگر احترام بگزارید
✔❌به هیچ وجه از مطالب وبلاگ کپی نگیرید.زیرا پیگرد ناموسی دارد.❌✔
✔هنگام نظر دادن به مطالب هیچ وقت بی ادبی نکنید.
✔وبلاگ مارا به دوستانتان معرفی کنید
✔همیشه به یاد داشته باشید که نظرات شما توسط پلیس فتا در کنترل می باشد .
لطفا این قوانین را رعایت کنید.
با تشکر از تیم empire
بالاخره لوگو درست شد‌. اگر نظر و یا پیشنهادی دارید با من(مدیریت‌گیم‌پلی‌برتر) در میان بگذارید‌. ممنون از همراهان گرامی‌. البته هنوز هدر سایت کمی مشکل دارد چه در ویو موبایل و چه در کامپیوتر اگر برنامه‌نویسی تحت وب می‌دانید لطفا کمک کنید‌.
بالاخره لوگو درست شد اگر نظر و یا پیشنهادی دارید با من(مدیریت‌گیم‌پلی‌برتر) در میان بگذارید‌. ممنون از همراهان گرامی‌. البته هنوز هدر سایت کمی مشکل داره چه در ویو موبایل و چه در کامپیوتر اگر برنامه‌نویسی تحت وب می‌دانید لطفا کمک کنید‌.
۱۰ تست استعداد تحلیلی 
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری چهارم*

کانال مکتب ساعی

لطفا جهت درج نظر روی لینک زیر کیلک فرمایید. 
الان که یاد بچگیم می افتم نمی دونم چرا دوست داشتم بزرگ شم بچگی خیلی خوب بود حتی از کسی که دلخور بودی هم هیچی یادت نمیاد...بزرگ شدن بسی سخته یا شاید زندگی بسی ناجوانمردانه با ادم برخورد می کنه ..آهای زندگی کمتر به من سخت بگیر لطفا...
۱۰ تست استعداد تحلیلی 
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری هفتم *

کانال مکتب ساعی

اناربیج همان طور که می دانید از معروف ترین و لذیذ ترین غذاهای محلی استان گیلان است که ما در این مقاله قصد اریم به روشی منحصر به فرد و کاملا طبیعی به بررسی آن بپردازیم. لطفا توجه داشته باشید که این آموزش صرفا با استفاده از گمج انجتم شده است زیرا استفاده از گمج به عنوان یک دیگ سفالی می تواند کیفیت و پخت مواد غذایی را بسیار بسیار بالا ببرد. چنانچه قصد دارید دستور پخت خوشمزه ترین غذای محلی گیلان را دریافت کنید می توانید با ما در ادامه مطلب همراه ب
۱۰ تست استعداد تحلیلی 
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری ششم *

کانال مکتب ساعی

۱۰ تست استعداد تحلیلی 
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری پنجم *

کانال مکتب ساعی

سلام به همه.
دلیل اینکه جدیدا کمتر اینجا می نویسم اینه که،من قبل از زدن این وبلاگ یک دفتر خاطرات داشتم و توی اون می نوشتم و جدیدا که کمتر فرصت میشه اینترنت داشته باشم توی اون می نویسم ولی اگه اتفاق خاصی بیافته حتما اینجا هم میگم.
اخبار جدید:( اتفاق خاصی نیافتاده)
1.بخاطر یوگا انعطاف بدنم وحشتناک بالا رفته
2.بخاطر زومبا خیلی لاغر شدم و این عالیه
3.توی کلاس یوگا با یکی از  آهنگ ها ، بهتر از همه می رقصم و موقع پخش اون آهنگ من جای مربی وایمیستم
4.داشنگ
امروز تولدم است. روزی که به شدت دوستش دارم؛ نه به خاطر جشن تولد و کادو و این جور چیزها. فقط به این دلیل که روز تولد روز شکسته شدن مرز نیستی و آغاز یک هستی بی پایان در من است و اگر بخواهم کمی فیلسوفانه نگاه کنم باید بگویم:
برای یک ممکن الوجود چیزی بهتر از این نیست که وزنه ی علتهایی که وجودش را واجب می کنند، 
سنگین تر از وزنه علتهایی شود که وجودش را ممتنع می سازند و آن وقت در هستی اتفاق بیفتد!

امسال دلم خواست روز تولدم، که برایم روز متفاوتی است،

، ولی یه چیزی باید بگم
پدرها، مادرها، عزیزان لطفا لب بچتونو نبوسید. این کار از لحاظ روانشناختی و الگوی رفتاری اصلا مناسب نیست.
دیده شده خیلی از سلبریتی‌های به اصطلاح با سواد این کارو با پز فراوان انجام میدن. بعد دو تا ادم دنیا ندیده هم میبینن حالا بیا درستش کن
قبل تر ها یعنی یک چیزی حدود دوسال پیش اینستاگرام تریبون ازاد من بود و من همه نظرات و عقیده هایم را در آن مکتبوب میکردم  احساس میکردم کسی باید آنها را بخواند و من باید با کسی آنها را به اشتراک بگذارم اما بعد از چند بار بحث و جدل و حتی دعوا! بخاطر برداشت اشتباه یا حتی انتخاب ها و عقاید شخصی ام دیگر نتوانستم به اینستاگرام و آدمهای داخلش اعتماد کنم دیگر از نوشتن ترسیدم و نهایت کاری که انجام دادم این بود که از در و دیوار عکس گذاشتم و زیرش شعر ها و تی
امروز تولدم است. روزی که به شدت دوستش دارم؛ نه به خاطر جشن تولد و کادو و این جور چیزها. فقط به این دلیل که روز تولد روز شکسته شدن مرز نیستی و آغاز یک هستی بی پایان در من است و اگر بخواهم کمی فیلسوفانه نگاه کنم باید بگویم:
برای یک ممکن الوجود چیزی بهتر از این نیست که وزنه ی علتهایی که وجودش را واجب می کنند، 
سنگین تر از وزنه علتهایی شود که وجودش را ممتنع می سازند و آن وقت در هستی اتفاق بیفتد!
امسال دلم خواست روز تولدم، که برایم روز متفاوتی است،
میگما قراره اون دنیا هم بریم جهنم؟
مگه اینا همش جهنم نیست؟
اگه نیست پس چیه؟
یعنی خدا نمی‌بینه؟ دارم کفر می‌گم؟
میشه یکی بیاد بگه پس کی روزای خوب میاد؟
میشه برای فقط یه ماه هم شده حالم خوب باشه؟
راضی‌ام به خدا. به همین یه ماه
مانع سوم
هرج و مرج در دعواها !
ما یادگرفتیم که دعوا باید عادلانه باشه!
14 قانون وجود دارد که باید رعایت شود.
1،مشکل به وجود آمده را روشن کنید.
2.فقط روی همون مشکل تمرکز کنید.( مشکلات گذشته رو قاطی دعوا نکنید )
3.سعی کنید ارتباط فیزیکی ملایمی داشته باشید.(قدم زدن و تکان دادن شدید دستان هنگام بحث ممنوع )
(مثلا:دستان همدیگر رو بگیرید .این احساس در آرامش شما و همسرتون بسیار موثر خواهد بود )
4.از طعنه زدن به هم خودداری کنید.حتی اگه همسر شما اهل طعنه زدن اس
مغز شما برترین ابزاری است که در اختیار دارید؛ شناخت بیشتر این ابزار از بهترین کارهایی است که می‌توانید برای ارتقای شخصی خودتان انجام بدهید.
در این راستا کتاب کوچکی منتشر کرده‌ام به نام نظریه همه چیز مغز که با نثری روان و ساده نحوه عملکرد مغز انسان را توضیح می‌دهد.
فصل آخر این کتاب مهم‌ترین و کاربردی‌ترین فصل آن است که در آن می‌آموزیم مغز ما تنها برای حفظ حالت موجود تلاش می‌کند و نه برای تلاش و موفقیت.
خواهیم آموخت که چرا اهمال کاری می‌ک
۱۰ تست استعداد تحلیلی 
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری چهاردهم *
لطفا جهت دانلود فایل روی عکس زیر کلیک فرمایید.

کانال مکتب ساعی

۱۰ تست استعداد تحلیلی 
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری یازدهم *

کانال مکتب ساعی

۱۰ تست استعداد تحلیلی 
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری دوازدهم *

کانال مکتب ساعی

۱۰ تست استعداد تحلیلی 
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری دهم *

کانال مکتب ساعی

۱۵ تست استعداد تحلیلی 
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری سوم*

کانال مکتب ساعی

۱۵ تست استعداد تحلیلی 
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری سوم*

کانال مکتب ساعی

۱۵ تست استعداد تحلیلی 
ششم به هفتم
نهم به دهم
* سری دوم *

کانال مکتب ساعی
دوست محترمی که میدونم داری اینجا رو میخونی،
دوستی که یکی از دلایل پاک کردن اینستام تو بودی،
آره آره با خودتم!!
نخون! دنبال نکن منو!
لطفا دیگه نه وبلاگمو بخون، نه اگه اینستا دوباره پیج زدم، بیا!
برو دنبال زندگیت:)

ولنتاینتون مبارک:)) غرب زده نیستم، فقط بهانه ایه برای یادآوری اینکه عشق هنوز هست. و دوستون دارم:)
به نام تو که اویی برای تو ، هیچگاه دیر نیست.. :) گویا باز مرا خواندی ، که دلم یاد تو کرد... صدایم می زنی ، صدایت می زنم ؛ صدایت می زنم ، صدایم میزنی... و این چنین ، هیچ صدایی جز تو نیست... اگر نبودی ، نمی دانستمت ، نمی خواندمت ، و نمی یافتمت... نشانت کجا بود ؟ گفتی قلب های شکسته!؟ یا... دوباره بگو لطفا" شنیدم.. می آیم.. منتظرم بمان! هر گام ما به سوی تو ، نخستین خواهد بود.. :) لطفت بود که مرا بازگرداند ؛ لطفا" مرا بازمگردان! ممنون... هر که با کریم کارش افتاد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخذ ایزو کانون نجوم دانشگاه سیستان و بلوچستان موتور برق | قیمت موتور برق | موتور برق بنزینی بانک سوالات ممتاز MATERIALS SCIENCE NEWS بازارروزایرانیان پلی برای رفع مشکلات کشاورزی تفکر دکترینال تدریس خصوصی 09194260919 دانلود سریال کره ای (بسیج مسجد الجواد ع)