نتایج جستجو برای عبارت :

سکانس سانسور شده افسانه اوک نیو(شین هیو و سانگ جی هان)

بسم او ...
سین تو کانالش نوشته بود ۹۷ رو بنویسید سکانس به سکانس .
منم تصمیم گرفتم که بنویسم.
سکانس۱) میشه آخرین غروب ۹۶ از اتوبوس پیاده شدیم تا یکم هوا بخوریم و بعدش یکم خرید سوغاتی و بعدش هم سفره هفت سینی که پای مزار شهدا چیده شد. ۹۷ شد اولین سال زندگیم که لحظه سال تحویل پیش خانوادم نبودم و چه غمی داشت و چه غربتی ...
ادامه مطلب
اولین دوره سانگ رایتینگ بر اساس علمی ترین متدهای آموزشی دنیا با تدریس سیامک عباسی (PhD ادبیات فارسی) در شهر مشهد برگزار خواهد شد. برای اطلاع از شرایط، چگونگی برگزاری کلاس‌ها و دیگر اطلاعات تکمیلی با شماره ۰۹۱۰۲۴۳۵۳۶۸ تماس بگیرید.
همه
ی سرزمین های کهن جهان که هنوز هم زنده هستند و در این کره ی جغرافیایی
جایی دارند، داستان ها و افسانه هایی در دل تاریخ خود دارند که پر است از
رمز و راز های مختلفی که در پس داستان های خیالی پنهان شده اند. یکی از
کشورهایی که به افسانه هایش بسیار وفادار است و آن ها را مایه ی فخر و
مباهات خود می داند، چین است. افسانه های چینی پر از رمز و راز و اتفاقات
شنیدنی هستند که چنان تاثیرگذار بوده اند که حتی امروزه می توان در فرهنگ
رایج و روزانه ی چینی ها،
منبع:اینستاگرام

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

آه جین، جین عزیز...می بینی چطور اخلاقیاتی را که بهشان پایبند بودی، نادیده گرفتند؟! :(
راستش شاید بطور مستقل فیلم بدی نباشه. نمی تونم انکار کنم که چند سکانس خوشایند هم داشت اما من واقعا حس نمی کردم دارم زندگی جین آستین رو تماشا می کنم. درسته برداشتی آزاد و با حدس و گمان بوده اما عمق نداشت! موسیقی متنش گاهی منو یاد غرور و تعصب ۲۰۰۵ مینداخت.
 دو تا سکانس جذاب هم رقصشون و نگاه های در هم گره خوردشون بود و شاید سکانس پایانی و اون نگاه!
The Legend of Hei 2019 1080p BluRay,افسانه هی,انیمیشن افسانه هی The Legend of Hei 2019 با دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن The Legend of Hei 2019,دانلود انیمیشن افسانه هی,دانلود انیمیشن جدید,دانلود فیلم The Legend of Hei 2019,زیرنویس فارسی انیمیشن The Legend of Hei 2019,سایت دوستی ها,کارتون افسانه هی ۲۰۱۹ دوبله فارسی,کارتون افسانه هی The Legend of Hei 2019,
ادامه مطلب

خبرگذاری های بسیاری در سال ۲۰۱۹ از بازگشت رسمی تعدادی از هنرمندان از خدمت سربازی به دنیای هنر خبر دادند ؛ از جمله از آنها جی چانگ ووک با سریال " ذوبم کن" ، کانگ هانول با سریال " وقتی کاملیا شکوفا می شود " ، لی مین هو با " پادشاه ابدی" که در سال ۲۰۲۰ در حال حاظر در حال پخش است و کیم سوهیون می توان اشاره کرد . 
همانطور که می دانید و گفته شد هنرمندان شروع به کار کردند اما در این بین کیم سوهیون بازیگر کهنه کار کی_ دراما در چه حالی است؟! او می خ
سکانس اول:
دیشب دوست مهدی شیرینی پایان خدمتش رو داد و مهدی گفت اپلای کرده بره آمریکا و در ادامه کلی حسرت خورد از فرار نخبه ها و تعریف و تجمید از مزایا و شرایط اونور
سکانس دوم:
بحث کشیده شد به ناسا و اولین خانومی ک رکورد بیشترین حضور در فضا رو زده و مهدی از آرزوی همکاریش با ناسا گفت ضمن تاسف از این که در اونصورت باید دائم اونجا باشه
سکانس سوم:
نگرانی من از تمایل مهدی به مهاجرت دائمی و مطرح کردنش با اون به عنوان موضوع آتی و پیگیری بحث همون موقع توس
به عنوان شنونده داستان های طولانی و مفصل در طول دوران کودکی ات، فرزندم، نخست باید بدانی که افسانه چیست!
ما مردمان ناملایمتی های زیادی را در زندگی تجربه می کنیم. در لابه لای تمام این لحظات منحوس دلگرمی ای لازم است برای تجدید قوا و تجربه خوشحالی ولو برای لحظه ای. در چنین زمان هایی ما به افسانه ها پناه می بریم. داستان هایی که واقعی نیستند اما با واقعی بودن تنها یک سر سوزن فاصله دارند. اتفاقاتی که برما گذشته اند و کاملا حقیقی هستند اما ما حدوثشان
✓ سکانس اول: یک روز با همه ی شور و شوق معلمی که اساسأ با نوسانات خُلقی ات کم و زیاد می شود، می نشینی  برای تدریسهای فردا ایده پیدا میکنی، طرح درس می نویسی، ابزارهای هرچند ساده برای آموزش ریاضی و‌علوم و بقیه درسها می سازی و‌...
✓ سکانس دوم: فردا در کلاس...هر آن چیزی که انتظارش را نداری بر سرت می آید.
ادامه مطلب
ژانر:فیلم اکشن،رمانتیک،دلهره‌آور 
تهیه کننده:تسوکاسا هوجو
نویسنده:هوانگ یون کیونگ،چوئی سو جین
کارگردان:جین هیوک
بازیگران:لی مین هو ،پارک مین یونگ،لی جون هیوک،کیم سانگ جونگ،کیم سانگ هو،هوانگ سان هی،گو هارا،چان هو جین،لی کونگ سو
کشور سازنده:کره جنوبی
دانلود تمامی قسمت ها به صورت یکجا

کارگردان: کامبوزیا پرتوی
اوایل جنگه؛ عراقیا حمله می کنند و یکی از شهرک های ایرانی مرزنشین رو اشغال می کنن. بسیاری می تونن از شهر خارج بشن و بسیاری هم کشته می شن. حالا علاوه بر تعداد اندکی که دارن دفاع می کنن یه دختر 8،9 ساله هم تو شهر باقی مونده و همینطور که در شهر سرگردونه، یه بچه شیرخواره رو پیدا می کنه و ...
یک روایت متفاوت از شروع جنگ تحمیلی. بسیار بسیار فیلم جذابیه و روایت جذابی هم داره. نکته دیگه اینکه بازیگرای کوچولوش خی
ژانر:فیلم اکشن،رمانتیک،دلهره‌آور 
تهیه کننده:تسوکاسا هوجو
نویسنده:هوانگ یون کیونگ،چوئی سو جین
کارگردان:جین هیوک
بازیگران:لی مین هو ،پارک مین یونگ،لی جون هیوک،کیم سانگ جونگ،کیم سانگ هو،هوانگ سان هی،گو هارا،چان هو جین،لی کونگ سو
کشور سازنده:کره جنوبی
دانلود تمامی قسمت ها به صورت یکجا
تو آخرین سکانس فیلم وکیل مدافع شیطان آل پاچینو که نقش مرد شیطانی رو بازی میکنه یه جمله خیلی قشنگ میشه که جزو دیالوگ های ماندگار تاریخ سینماست. از زبان شیطان میگه: " تکبر گناه مورد علاقه منه".

سکانس آخر فیلم وکیل مدافع شیطان

یکی از گناهان کبیره غرور و تکبره، چون شیطان از سر غرور و تکبر به آدم سجده نکرد.

چینی‌ها ۴ افسانه بزرگ فولکلوریک دارند که یکی از آنها افسانه مار سپید یا بانویی در هیبت مار سپید است، افسانه‌ای که از دیرباز تا به امروز دهان به دهان در میان مردم چین چرخیده و در برخی روایات، تفاوت‌های جزیی در بطن قصه وجود دارد. نمی‌دانم چقدر درباره تخیل شرقی می‌دانید ولی باید بهتان بگویم که حد و میزان تخیل در داستان‌های شرقی از جمله کشور خودمان، به مراتب بیشتر از المان‌های تخیلی در داستان‌هایی چون ارباب حلقه‌ها و بازی تاج و تخت بوده و
بگذر از منبگذر از من از سر ناچاری بودآخر قصه ی ما هم گریه زاری بود
بگذر از منآن روز ها درمانده بودموجدانم رو به زور خوابانده بودم
بگذر از منباورش سخت استتن هر دومان زخمی  زخم استاون اوایل آشفته بودماما حالا خیالم تختِ تخت است
بگذر از مننمیتوانم ببینم، چای خوردن تو با نفر بعدی رودست تو براش باز بشه، نمیتونم تحمل کنم این تحقیرو
بگذر از منکع دیگر نقشی ندارماز شروع دوباره این سکانس بی زارمنقش من دست مرد دیگرو من بی کارمنه خواب نیستم، این همان س
مشخصات دی وی دی مانیتور فابریک سانگ یانگ تیوولی برند وستر به شرح زیر می باشد :
مانیتور 8 اینچ 
پردازشگر ۴ هسته ای 1.7GHz
سیستم عامل اندروید ۶
حافظه جانبی (رم)  ۲ گیگابایت DDR3 و حافظه اصلی (رام) ۱۶ گیکابایت و امکان ارتقا با SD Card تا ۲۵۶ گیگابایت
پشتیبانی از میرور لینک ( سیتم ایفون  و اندروید )
دی وی دی فابریک سانگ یانگ تیوولی
مانیتور فابریک سانگ یانگ تیوولی
مولتی مدیا سانگ یانگ تیوولی
ضبط تصویری سانگ یانگ تیوولی
سکانس اول 
ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز جمعه چهارم بهمن ماهتهران، ارتفاعات توچال، ایستگاه پنجم
"سلام گرم من از تهران به شما" 
!!!سکانس دوم ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز یکشنبه ششم بهمن ماهنیشابور، آخرین واگن قطار نهران- مشهد

سکانس سوم 
ساعت شش بعد از ظهر سه‌شنبه بیست و دوم بهمن ماه
ساحل ریشهر، بوشهر 

سکانس چهارم 
ساعت شش بعد از ظهر پنج شنبه بیست و چهارم بهمن ماه ساحل سیراف، بوشهر اون مشعل ها هم برای پالایشگاه کنگان هست اش :)  
سکانس اول 
ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز جمعه چهارم بهمن ماهتهران، ارتفاعات توچال، ایستگاه پنجم
"سلام گرم من از تهران به شما" 
!!!سکانس دوم ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز یکشنبه ششم بهمن ماهنیشابور، آخرین واگن قطار نهران- مشهد

سکانس سوم 
ساعت شش بعد از ظهر سه‌شنبه بیست و دوم بهمن ماه
ساحل ریشهر، بوشهر 
خلاصه داستان : The Curse of La Llorona ، نفرین لالورونا یک فیلم ترسناک 2019 می باشد که توسط مایکل چاوز ساخته شده که اولین تجربه‌ی کارگردانی او نیز می باشد. این فیلم در واقع ششمین نسخه از سری مجموعه فیلم های ترسناک “احضار” می باشد که براساس یکی از افسانه های بومی مکـزیک به نام “La Llorona” ساخته شده است. داستان در مورد مادری تنها به نام انا گارسیا می باشد که در دهه 1970 به عنوان یک کارمند اجتماعی مشغول به کار است و به همراه دو فرزند خود در لـس آنجلـس زندگی می کن
سکانس اول: روی بنر بزرگی نوشته شده کباب سیخی 4000 تومان!
سکانس دوم: مغازه پلمپ شده! یخچال ها که از پشت شیشه مغازه دیده می شن، خالی هستند و فقط برگه پلمپ روی در مغازه است. مردمی که از جلو مغازه رد میشن شروع می کنن فحش دادن که خدا لعنتت کنه گوشت خر میدادی به خورد ملت.
سکانس سوم: روز قبل از سکانس دوم، آشپز که پسر جوون 25 ساله ایه، بعد از اینکه حلیم اول صبح رو می فروشه، میره نونوایی و سفارش سنگک ناهار رو میده. برمی گرده مغازه و برنج رو خیس می کنه، کباب ها
« در صورتی که زمان کافی برای خواندن کل مقاله ندارید
 لطفا به بخش نتیجه گیری انتهای صفحه مراجعه کنید »

در عکاسی افسانه هایی وجود دارند مثل اینکه هرگز نباید سوژه را در مرکز
تصویر قرار دهید یا مد نوردهی دستی بهترین مد برای عکاسی است و شما باید
همیشه از سه پایه استفاده کنید. در این مطلب خواهیم گفت چرا این ها
افسانه هستند و خلاف آن ها را ثابت خواهیم کرد.
ادامه مطلب
« در صورتی که زمان کافی برای خواندن کل مقاله ندارید
 لطفا به بخش نتیجه گیری انتهای صفحه مراجعه کنید »

در عکاسی افسانه هایی وجود دارند مثل اینکه هرگز نباید سوژه را در مرکز
تصویر قرار دهید یا مد نوردهی دستی بهترین مد برای عکاسی است و شما باید
همیشه از سه پایه استفاده کنید. در این مطلب لنزک خواهیم گفت چرا این ها
افسانه هستند و خلاف آن ها را ثابت خواهیم کرد.
ادامه مطلب
داخلی ▪ شب ▪ پارمان دکتر
صدای تبلیغات ماهواره، سپس موسیقی شلوغ هیپ‌ هاپ.  ونوس، ​​فرو رفته در تلفن همراه. پاهایش را روی مبل جمع کرده است. من کنارش نشسته‌ام و با تلفن همراه درحال نوشتن این سکانس و توصیف حالات او هستم. همزمان با بررسی وضعیت‌اش جهت توصیف، و بی‌آنکه نگاهی به او کنم:
صدای ونوس                  چی شده، مشکلی هست؟
پاسخی نمی‌دهم و از شدت گردن درد سر می‌چرخانم و گردن می‌شکنم.
صدای ونوس                 این سریال تموم شد بریم دیگه بخ
 چند ساعت به عید مانده، راضیه دلش از آن ماهی تپلی هایی می خواهد که بیرون می فروشند و گوشش به حرفهای مادر که اصرار می کند آن ماهی ها هم از همین ماهی های داخل حوض هست، بدهکار نیست!!!
فیلم قشنگی بود و بازی ها مثل همه این فیلمایی که این چند روزه دیدم عالی. فقط همینو بگم که این فیلم کلی جایزه برده ؛ این دختر کوچولو هم به خاطر این فیلم، جایزه بهترین بازیگر کودک جشنواره فجرو برده و چقدر هم بازیش معرکه بود. اون بغضاش و اون چپ چپ نگاه کردناش دل ما را برد.
ی
  آلبوم افسانه چشم هایت از همایون شجریان و علی رضا قربانی میباشد. خرید اینترنتی آلبوم همایون شجریان و علی رضا قربانی به صورت قانونی کار بسیار زیبایی است. زمانی که شما به صورت دانلود غیر رایگان آلبوم افسانه چشمهایت را خرید می کنید، در واقع رضایت خواننده و سازندگان را کسب کرده اید که از اثر آنها استفاده کنید. مشکل اخلاقی این کار این است که شما فرهنگ نادرستی را در میان جامعه رواج خواهید داد و قطعا زمانی که نزدیکان و یا حتی فرزندان شما این کار اش

یکی از پلان‌های فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، بخش‌هایی از ماجرای دعوای حاج احمد متوسیان با شهید محسن وزوایی را روایت می‌کند؛ ماجرایی که پای سردار شهید مدافع حرم، حسین همدانی را هم وسط می‌کشد.
در این فیلم سینمایی تمامی صحنه‌ها بازسازی شده‌اند که در میان آن‌ها، بعضی از خاطرات تاریخی دفاع مقدس نیز روایت می‌شود.
در یکی از سکانس‌های «ایستاده در غبار»، ماجرای جالب دعوای بین حاج احمد متوسلیان فرمانده تیپ
عنوان فایل : افسانه‌های ره افسانه شهبازیان
موضوع : پاسخ‌های مختصر به شبهات مطرح شده در کتاب «ره افسانه» آقای شهبازیان
نویسنده: شیخ ناظم العقیلی
مترجم : Benyamin Ansari
نوع فایل : pdf + word ؛A4
تعداد صفحات : 42 - تاریخ انتشار : 1436 ه.ق
توضیحات بیشتر : 
ادامه مطلب
به گزارش همشهری آنلاین، اکران بن هور در نوامبر ۱۹۵۹ از نیویوک آغاز شد و به سرعت برق تمام آمریکا را در نوردید. سرعت فروش آن سپس از بر باد رفته (۱۹۳۹) بالاترین رتبه در کتاب سینما را دارد تا در نهایت رکورد خیره کننده ۹۰ میلیون دلار را ثبت یواش. ۶۰ سالگی بن-هور | گیشه را آتش زد، ۱۱ اسکار سرما و محو شد ۱۰۰ خیاط عزب برای درز گرفتن لباس بازیگران بوسیله خدمت پژمان شدند و بسیار از ۲۰۰ مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش ورزیده حکم پیدایش دکورها و ستون های غول آ
انتظار ،سخت ، تلخ و مرگ آور است ‌ . هیچ چیز راجع به آن شیرین نیست و افسانه هایی که نشان میدهند انتظار میتواند شیرین هم باشد ،چیزی جز افسانه نیستند . 
مادری که ۹ ماه درد آورش را انتظار شیرین می نامد تنها برای تسکین دردش ، واژه شیرین را در کنار انتظار می نهد ، همچون من که اینجا و واژه های طفل معصوم را قربانی تسکین دردم میکنم !
انتظار ،سخت ، تلخ و مرگ آور است ‌ . هیچ چیز راجع به آن شیرین نیست و افسانه هایی که نشان میدهند انتظار میتواند شیرین هم باشد ،چیزی جز افسانه نیستند . 
مادری که ۹ ماه درد آورش را انتظار شیرین می نامد تنها برای تسکین دردش ، واژه شیرین را در کنار انتظار می نهد ، همچون من که اینجا و واژه های طفل معصوم را قربانی تسکین دردم میکنم !
بعضی چیزها برای هیچکس نیست... افکار شبانه است و چون می خواهم فراموش نشود برای خودم می نویسم.
مقولات جهان به نظر من شامل چند دسته است البته فعلا و در این زمان :
1_اساطیر و افسانه های پیشینیان
2_علم و دانش
3_فلسفه و حکمت
4_ادیان و علوم الهی
5_سحر و جادوگری
در خصوص اساطیر و افسانه های پیشینیان که گاها خرافه نیز در آنها موجود است بایستی بگویم جنس انها احتمالا دو گونه باشد، یا از جنس ظن هستند ،(ظن =گمان و گمان باطل) و یا جنس انها در یک دوره ای از جنس علم و د
✓ سکانس اول: یک روز با همه ی شور و شوق معلمی که اساسأ با نوسانات خُلقی ات کم و زیاد می شود، می نشینی  برای تدریسهای فردا ایده پیدا میکنی، طرح درس می نویسی، ابزارهای هرچند ساده برای آموزش ریاضی و‌علوم و بقیه درسها می سازی و‌...
✓ سکانس دوم: فردا در کلاس...هر آن چیزی که انتظارش را نداری بر سرت می آید.بدتر از همه این هست که دانش آموزانت کوچکترین وَقْعی برای ایده ها و طرح درس و ابزارهای من درآوردی و بدردبخور و گاهی غیر کاربردی ات نمی نهند و اینجا تا
بسم الله الرّحمن الرّحیم
خودت را دریاب، بقیه چیز ها در گوگل هست...مهم ترین سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که من برای چه خلق شدم.بگذارید سوال را ساده تر کنیم.من چه کاری را میتوانم انجام بدهم که از همه بهتر باشم؟جواب این سوال دقیقا همان هدفی است که شما برای آن خلق شده اید و آن همان رسالت شماست.رسالتی که شاید قبل از شما به دوش هزاران نفر دیگر هم در تاریخ بوده است ولی تنها تعداد کمی از آنها این را برآورده کرده اند و تعداد خیلی زیادی شکست خورده ا
بوسلمه یا هیولای دریا را از میان افسانه‌های جنوب پیدا کردم. موجودی حسود و بدطینت که طاقت خوشی زمینی‌ها را ندارد و هر لحظه در شکل تازه‌ای سر بر می‌آورد و طغیان می‌کند و زندگی را آشفته می‌کند.
همه بوسلمه را موجود افسانه‌ای می‌بینند و زاده‌ی ناآگاهی و خیال مردم اما من این روزها به چشم خودم بوسلمه را هرجا و در شکل‌های مختلف می‌بینم.بوسلمه همان جنگی است که همیشه در پرده منتظر استبوسلمه همان حماقت استبوسلمه همان ظلم و زورگویی استبوسلمه هم
انشا در مورد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
 انشا اول درباره سردار قاسم سلیمانی
 مقدمه : افسانه ها ، تا زمانی افسانه می مانند ، که اتفاقی مانند آن در عصر ما نیفتد ، اخیرا یکی دیگر از افسانه ها به وقوع پیوست و تبدیل به خاطره ای تلخ برای تمامی آزادگان این کره ی خاکی شد؛شاید بگویید کدام افسانه؟! افسانه ی جاودانی پهلوان هایی مانند رستم و پیدا شدن فردی همتای مالک اشتر و دوباره تکرار شدن ضایعه ی تلخ حضرت ابوالفضل (ع).  بند : مالک اشتری دیگر معروف به س
بسم الله الرحمان الرحیم
شروع بررسی سن عایشه و اثبات قاطع افسانه بودن خردسالی او هنگام ازدواج با سیدنا و حبیبنا محمد صلوات الله علیه و آله و سلم
مقدمه: به مدد الهی و با توجه به منابع معتبر  تاریخی روایی قصد داریم که افسانه و دروغ بودن خردسالی عایشه هنگام ازدواج با پیامبر (ص‌) ، این تبانی بزرگ و فضلیت تراشی موهوم برای عایشه را بررسی کنیم و شبهه را برای همیشه به زباله دان تاریخ بفرستیم....

ادامه مطلب
چون بعد از سکانس اخر باید می ایستادم و یک سر تشویق میکردم. نه برای بهرام توکلی و نه برای یک بار دیگر تماشای مفهوم نکبت بار جنگ، بلکه برای تجلی واژه مقاومت. باید می ایستادم و با چشم های اشکی ، دست میزدم برای همه آن هایی که در تنگه ترسیده بودند ولی ایستاده بودند و درست همان لحظه که بعد از سکانس اخر روی پرده مینویسد که " 5رروز بعد قطعنامه امضا شد و اخبار این ایستادگی در میان اخبار پذیرش قطعنامه گم شد." همان لحظه باید سرم را پایین می انداختم و این درس

در افسانه های شرقی قدیم آمده است که یکی از پادشاهان بزرگ برای جاودانه کردن نام و پادشاهی خود تصمیم گرفت که قصری باشکوه بسازد که در دنیا بی نظیر باشد و تالار اصلی ان در عین شکوه و بزرگی و عظمت ستونی نداشته باشد !!!
اما پس از سالها و کار وتلاش و محاسبه ، کسی از عهده ساخت سقف تالار اصلی بر نیامد و معماران مدعی زیادی بر سر این کار جان خود را از دست دادند تا اینکه ناکامی پادشاه او را به شدت افسرده و خشمگین ساخت و دست آخر معلوم شد که معمار زبر دست و اف
اپلیکیشن اندروید Intro Maker for YouTube - music intro video editor بهتون این امکان و میده که برای ویدئوهای خودتون اینترو یا همون سکانس ورودی و طراحی کنید . این اپلیکیشن رایگان اندروید با مجموعه‌ای از قالب های آماده و فونت ها و همچنین ایموجی ها قابلیت این و داره که یه اینترو خاص و شخصی سازی شده طراحی کنید و یا حتی سکانس خروجی برای پایان ویدئو . این کار ویدئو شما رو حرفه‌ای تر میکنه پس فراموشش نکنید .
ادامه مطلب
سکانس اول: دخترک شاید نمیداند و بدحجابی میکند تو که میدانی نگاه نکن
سکانس دوم: پسرک شاید نمیداند و نگاه میکند تو که میدانی خودت را بپوشان
پ.ن:
دخترجان! گناه تو نگاه پسر را به دنبال دارد
پسرجان! نگاه تو ترویج میدهد این بی حجابی را...
«کل اولئک کان عنه مسئولا»
#روز_عفاف_و_حجاب
​تقدیمی به ساحت مقدس سیده النساءالعالمین حضرت فاطمه سلام الله علیهاعلی مزینانی عسکری
دلبرا از عشق می گویم که آن افسانه نیستگوش دل بسپارکه راز عاشقان افسانه نیستداستان ها خوانده ام از قصه های عاشقیوامق و عذرا ندیدم  لیک آن  افسانه نیستگرچه بسیار عشق ها افسانه ای دانسته اندبی دلی از یوسف کنعان بدان افسانه نیستبالِ پروانه  بسوزد  بوسه  بر  آتش زنداشک شمع و سوختن پروانگان افسانه نیستدیده ها گریان شود تا صحبت عشاق بوداین چنین نالیدنی  از د
The Legend of Muay Thai 9 Satra 2018 BluRay,افسانه موی تای: 9 ساترا,انیمیشن The Legend of Muay Thai: 9 Satra دوبله فارسی,دانلود انیمیشن The Legend of Muay Thai,دانلود انیمیشن افسانه موی تای 2018,دانلود انیمیشن افسانه موی تای The Legend Of Muay Thai,دانلود رایگان انیمیشن,دوبله فارسی,زیرنویس فارسی The Legend of Muay Thai 2018,سایت دوستی ها,موی تای,
ادامه مطلب
سکانس اول
حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر الف
انتصاب شایسته شما را به عنوان رییس سازمان تبلیغات شهرستان ایکس تبریک میگوییم

سکانس دوم
حجت الاسلام الف: یکی از ظرفیت های فرهنگی شهر ما، مساله آرامگاه مطهر حضرت .... است. بهتره برای تعظیم هرچه بیشتر ایشون و ایجاد بستری برای کارهای فرهنگی، روز تولد و شهادت ایشان رو گرامی بداریم. علیرغم زحمات صورت گرفته، متاسفانه تا به به امروز تاریخ ولادت و شهادت ایشون معلوم نشده. حاج آقای فلانی لطفا شما به
خلاصه داستان : The Curse of La Llorona ، نفرین لالورونا یک فیلم ترسناک 2019 می باشد که توسط مایکل چاوز ساخته شده که اولین تجربه‌ی کارگردانی او نیز می باشد. این فیلم در واقع ششمین نسخه از سری مجموعه فیلم های ترسناک “احضار” می باشد که براساس یکی از افسانه های بومی مکـزیک به نام “La Llorona” ساخته شده است. داستان در مورد مادری تنها به نام انا گارسیا می باشد که در دهه 1970 به عنوان یک کارمند اجتماعی مشغول به کار است و به همراه دو فرزند خود در لـس آنجلـس زندگی می ک
دانلود رایگان فیلم افسانه عقاب دندان نقره ای با لینک مستقیم
دانلود افسانه عقاب دندان نقره ای کیفیت عالی ۱۰۸۰p
تیزر رسمی فیلم افسانه عقاب دندان نقره ای
لینک دانلود قرار داده شد
فیلم به زبان ترکی و زیرنویس فارسی

موضوع فیلم : 
این فیلم۱۱۰دقیقه ای به زبان ترکی و با زیر نویس انگلیسی و فارسی، در
جغرافیای ناب آذربایجان و با استفاده از موسیقی غنی فولکلور این منطقه، با
هدف ارتقای سطح سینمای مستقل و برای تماشای همه ‌ی افراد خانواده با سرمایه
گذ
سکانس اول : هوا به شدت گرم بود ، شُر شر عرق می رخیتیم . اولین بار بود که تابستونِ شمال رو تجربه می کردیم . خدا رو شکر کولر ماشین رو قبلش درست کرده بودیم . داخل ماشین قابل تحمل بود و بیرون غیر قابل تحمل ! داداش از همون لحظه ی اول رفت تو کارِ تُنبان و زیرپوش ! اما من سعی داشتم مقاومت کنم . پیرهن تنم بود و هی به این خان داداش نگاه می کردم که چقدر خوش به حالشِ با زیر پوش ! یک گام عقب نشینی کردم . دکمه هاش رو باز کردم . اما باز هم غیر قابل تحمل بود . یه خرده که
Appleseed Saga - Ex Machina 2007,افسانه دانه سیب,انیمیشن Appleseed Saga Ex Machina 2007,انیمیشن ژاپنی,بدون سانسور,دانلود انیمیشن Appleseed Saga: Ex Machina 2007,دانلود انیمیشن افسانه دانه سیب رستاخیز ماشین ها,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس Appleseed Saga: Ex Machina 2007,دانلود کارتون Appleseed Saga Ex Machina,دانلود مستقیم Appleseed Saga: Ex Machina 2007 720p,رستاخیز ماشین ها,زیرنویس فارسی انیمیشن Appleseed Saga Ex Machina 2007,لینک مستقیم,
ادامه مطلب
در یکی از وبلاگایی که میخونمش دیدن فیلم aftermath توصیه شده بود ... از وقتی که روبیکا رو نصب کردم میتونم خیلی از فیلمای دنیا رو ببینم اونجا هم به اسم عواقب این فیلم رو گذاشته بودن... اولش گفتم اگر سکانس اول جذبم نکرد نمیبینم ... ولی سکانس اول عالی بود خوندن یک نامه توسط پسر بچه اونم تو خاک یک کشور دیگه و نفرتی که مادر داشت به پسرش یاد می داد... جالب بود میخواستم ببینم کارگردان چطور این حس نفرت و نژادپرستی رو از دل ها پاک می کنه ... فیلم قشنگ‌بود و جنگ و ا
کارتون سگ های نگهبان

23:13
کارتون سگ های نگهبان سگ های نگهبان
کارتون

23:15
کارتون

23:14
کارتون

23:20
کارتون

23:15
کارتون

23:17
کارتون
داستان و عکس بازیگران سریال دکتر خوب
سریال آقای دکتر با نام اصلی دکتر خوب (به کره‌ای: 굿 닥터) یک درام پزشکی است که در سال ۲۰۱۳ برای اولین بار از شبکه کی‌بی‌اس۲ کره جنوبی و در ۲۰ قسمت پخش شد. از بازیگران این سریال می‌توان به جو وون، مون چائه وون، جو سانگ ووک، کیم مین سئو اشاره کرد. در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۷ ورژن آمریکایی این سریال با همین عنوان از شبکه ABC در ۱۸ قسمت تولید و پخش شد. این سریال با عنوان «آقای دکتر» از شبکه دو سیما در مرداد ۱۳۹۴ پخش شد
سریال چینی افسانه سه برادر (پخش شده از شبکه تماشا)
نام اصلی این فیلم Three Kingdoms یا سه امپراطوری تولید سال 2010 چین می باشد.
مجموعه سریال افسانه سه برادر یک سریال تاریخی و عاشقانه می باشد.  
مشخصات محصول این فروشگاه:
تعداد قسمت : 95 قسمت(نسخه کامل)
زبان : دوبله فارسی
فرمت : DVD خانگی قابل پخش در پلیرهای خانگی و کامپیوتر
تعداد دیسک : 16 عدد دی وی دی کیفیت: عالی
ادامه مطلب
عجب افسانه ایست این زندگانی ........عجایب حکمتیست این زندگانی
به هر نا مردمی باید دهان بست .....به هر بی حرمتی باید از آن جست
به هر ظلمی صبوری پیشه باید.............به هر دردی همی اندیشه باید
که باید حرمت هر کس نگه داشت .......نباید کینه ای از کس نگه داشت
اگر روزی ز صبرت کم بیاید .......................و یا از هر کسی شرمت بیاید
روی در گوشه ای از شر هر کس ..........ببندی در به رویت بهر هر کس
شوی بی ریشه از پندار مردم ....................بمانی در عجب از کار مردم
که ای اندیشه ی بالا به ظا
این فیلم زخمتان میکند. به طوری
که تا سالها استخوان درد اش برایتان خواهد ماند. برای بار اولیست که انتخاب،
دسترسی و پیچیدگی را به عنوان نابود کننده ی بشر در برابرم میدیدم. سه عنصر شخصی
که انگار میرود جامعه ای را در تباهی بسوزاند. تنها یک راه درمان برایش موجود است.
عشق، موسیقی و رقص. در نگاه اول تمام فیلم را میتوان در این سه کلمه خلاصه کرد. به
قول جناب فراستی دیگر چیزی از این فیلم در نمی آید اما لطفا از تماشای این فیلم
مایوس نشوید. افتتاحیه ی این فی
سکانس اول : آخرین فیلمی که خیلی به دلم نشست little forest بود. شاید هم پیانیست!
وقتی فیلم های اسکار 2020 مشخص شدند رفتم سری ب سایت های مختلف زدم و اول فیلم جودی رو نگاه کردم. جودی روایت زندگی واقعی یک هنرمند خانم بود و درباره مشکلات و مسائلی که در طول دوران حرفه ای اش تجربه کرده بود ساخته شده بود.
فیلم خوبی بود اما نه آنقدر که بخواهم دوباره تماشایش کنم.
امتیاز جودی از نظر من : 6 بود :)
سکانس دوم: چند روز بعد از جودی نشستم و فورد در برابر فراری رو نگاه کردم :)
پیج اینستاگرام افسانه بایگان

baygan_afsaneh

68 posts
38k followers
86 following

Afsaneh Baygan | افسانه بایگان
‎تنها صفحه رسمی من در فضای مجازیSecurity Page : @amiretashakor
                                                                   پیج اینستاگرام افسانه بایگان
افسانه ای که می خواهیم امروز را بررسی کنیم، افسانه کتاب مقدس است. نسخه های مختلف عهدعتیق و عهد جدید نیز وجود دارد. عبری، ساماریایی و نسخه یونانی عهد عتیق از یکدیگر متفاوت هستند. اگر شما تمام عهد عتیق را جستجو کنید، نمیتوانید حتی یک مورد را پیدا کنید که در آن موسی در جای دیگری از شخص ثالث قرار میگیرد یعنی یعنی هیچکس در عهد عتیق نیست، خداوند موسی را مستقیما به چیزی میپسندد.
تصمیم گرفتیم باز هم دست به افسانه زدایی بزنیم و یکی دیگر از افسانه های آتئیستی را نابود کنیم. قضیه از این قرار است که آتئیست ها میگویند فردی بنام زاکرمن از تحقیقات گذشته یک متاآنالیز کرده و نشان داده که آتئیست ها باهوشتر از دینداران هستند (!) و بر این اساس مدام میگویند که ما یه سری افراد نخبه و تیزهوش هستیم و افراد مذهبی یه مشت افراد کم هوش و .....
ادامه مطلب
BluRay,Brave,The Legend of Mor'du 2012,x265 HEVC,انیمیشن دلیر,انیمیشن کوتاه,بلوری,دانلود The Legend of Mor'du 2012 720p,دانلود انیمیشن The Legend of Mor'du 2012,دانلود انیمیشن افسانه موردو,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی The Legend of Mor'du 2012,دانلود کارتون با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Legend of Mor'du 2012 1080p,زبان اصلی,
ادامه مطلب
به دعوت بانوچه برای بازی وبلاگی آقاگل :

خوب یکی از برنامه های کودکی که من خیلی دوسش داشتم دوقولوهای افسانه ای بود ^_^
خوب حالا من میخوام نامه بنویسم برای جولزو جولی دوقولهای افسانه ای ^_^

سلام بر جولوز وجولی دوقولاهای افسانه ای قهرمانان کودکی من ^_^امیدوارم حالتان خوب باشد و در سلامتی کامل به سر ببرید .

اول میخوام از شما گله کنم که این جکو جونورا چیه شما وهم شهریهاتون میخورید خداوکیلی ؟ آخه سوپ خفاش هم شد غذا ؟ مورچه خوار هم شد غذا ؟

این غذ
برای ۱۹‌ساله بودن خیلی کوچیکم. بیش از حد کوچیک. چقدر؟ یه چیزی دور و برِ ۶-۷ سال قبل. حس می‌کنم تو اون سن گیر کردم و طبق این روال قرار نیست بزرگ شم انگار. ولی امید دارم. دلم می‌خواد خیال کنم همه چی خوبه. یه افکت بیوتی بکشم روی صحنه‌ی زندگی. کل سکانس‌های دل و روده‌دَرآر رو کات کنم. با یه نسبت تصویرِ ۱۶ به ۹. 

منبع:کانال رهنما
سریال بدی نبود

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

چی میشه اگه زندگی یه فیلم باشه کارگردانش یه کات بده بگه بد بود از اول میگیریم ؟ 
چقدر خوب میشد 
چقدر دلم اینو میخواد 
چقدر دوست دارم برم از اول ...برم ببینم چی درست نبوده ،
قول میدم دیگه تکرار نکنم بلکه این سکانس خوب از آب دربیاد ...

دانلود کتاب ره افسانه

بروج – کتاب ره افسانه با ویراست جدید و اضافات
در این مجموعه علاوه بر ویراست مطالب گذشته، نقد حدیث وصیت و هفده پیوست دیگر نیز اضافه شده است.
در این مجموعه مطالبی در اثبات سید نبودن احمد بصری، نقد حدیث وصیت و استفاده از آن توسط شیخیه و علیرضا پیغان، لزوم تکلم مدعی امامت به زبان های مختلف، نقد روایت های به کار گرفته شده در مذمت فقها، تناقضات فقهی احمد اسماعیل و موارد دیگر ذکر گردیده است.

دانلود کتاب

پادکست جدید «شلیک کشنده» از «محمدرضا امیری» منتشر شد.• • • •
قطعه جدید: شلیک کشنده#محمدرضا_امیریتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۲۸ دی ماه ۱۳۹۸New piece: KillShotmohammadreza Amiriproducer by: HolySongteamRelease date: 18 January 2020
دریافتحجم: 4.82 مگابایت 
متن آهنگ لیلا بانو علی صدیقی
صورت زیبای تو آرایش شهر و بهم زد
لیلا بانو لیلا بانو
شال دور گردنت آرامش قلب و بهم زد
لیلا بانو لیلا بانو
ترانه و‌ ملودی : علی صدیقی
درد و درمان منی آرامش جان منی
تو همان افسانه ی شیرین دنیای منی
تو همان افسانه ی شیرین دنیای منی
https://www.rosemusics.com/new-music
دانلود فیلم The Legend of 5 Mile Cave 2019 افسانه غار پنج مایلی با زیرنویس فارسی

نام: افسانه غار پنج مایلی The Legend of 5 Mile Cave
ژانر: اکشن | وسترن

نوع فیلم: سینمایی
محصول: آمریکانج مایلی
کارگردان: برنت کریستی
ستارگان: داستین ریکرت، آدام بالدوین ، جرمی سومپتر ، جیل واگنر ، رندی واین ، آلی دی بری
سال تولید: 2019 میلادی
زبان: انگلیسی (زیرنویس فارسی)
مدت زمان : 86 دقیقه
داستان فیلم:
فیلم The Legend of 5 Mile Cave ، در اواخر دهه ی بیست میلادی غریبه ای
مرموز اتاقی را در
قصه پریان و قهرمانان قدرتمند از دیرباز همیشه در داستان های ایرانی وجود داشته اند. داستان هایی افسانه ای که به دنیای ماورای واقعیت می پردازند و ما را با خود همراه می کنند تا در این دنیا همراه با قهرمانانشان ماجراجویی کنیم. ادبیات فانتزی و علمی تخیلی در ایران و جهان طرفداران بسیاری دارد. داستان هایی مثل ارباب حلقه ها یا هری پاتر یا حتی جنگ ستارگان از جمله فضاهای داستانی هستند که همگی با آن ها آشنا هستیم.
ادامه مطلب
سکانس اول :
صبح که وارد کلاس شد دستش بود
حجم و قد و قواره اش خیلی آشنا میزد!
همینطور که زیر چشمی نگاهش می کردم گوشه ی جلدش بهم رخ نشون داد
خودش بود
_سلام بر ابراهیم
یه لحظه تمام تصوراتم به پر و پای هم پیچیدن
آخه به قیافه اش .....به قیافه اش که چی؟
مگه دوست و رفقای خود ابراهیم هم همون لات و لوتای سرکوچشون نبودن؟!
تمام ذهنیت بی خود و بی جهت مخ مبارک رو دیلیت کردم و یه لبخند از سر شوق که حتی متوجهش هم نشد بهش زدم
سکانس دوم:
تو سالن هر کدوم یه گوشه نشسته بو
بیوگرافی ندا عقیقی بازیگر نقش افسانه در سریال برادر جان
بیوگرافی ندا عقیقی
ندا عقیقی با یگر ایرانی ۱۴ خرداد سال ۱۳۷۰ در تهران به دنیا آمده دانش
آموخته رشته گرافیگ در مقطع کارشناسی و هنرجوی کلاس آزاد بازیگری می باشد.
ادامه مطلب
کتاب افسانه‌های ایرانی رو من حدودا یک ماه پیش باهاش آشنا شدم، دنبال این کتاب بودم که واسه داداشم بخرم که با هم بخونیم ولی نمیدونیم چی شد که نشد!
تا اینکه چند وقت پیش‌ها دیدم فایل صوتی-رادیویی ش تو ایران صدا هست
خونوادگی گوش داده بودیم، به نظرم عالی بود حالا بد نیست چند قسمتش رو شما هم گوش بدید
افسانه‌های ایرانی| ایران صدا

فیلم متوسط رو به پایین و حتی به دلیل فیلمبرداری بد می توان گفت بدیست. بارها و بارها مدیوم شات را اشتباه می بندد و کارگردان زورش به بازیگر نمی رسد که بار دیگر سکانس را برداشت کند و نتیجه اش می شود شات انباری که دیدید...
از سکانس اول که بطری را روی دست بازیگر اول مرد می بینیم تکان می خورد دائما از کادر بیرون و داخل می آید یا سکانس فرودگاه که کله بچه ها همگی زده شده این اشتباهات در حد آماتور است و قطعا کار فیلم را برای جز برترینها بودن کلاسیک خراب می
سریال کره ای VIP 2019با بازی جانگ نارا و لی سانگ یون
نام ها: وی آی پیمحصول: 2019 کره جنوبی از شبکه SBSژانر: #عاشقانه | #معمایی | #ملودرام تاریخ پخش: 06 آّان 1398 – Oct 28, 2019قسمت ها: 16روزهای پخش: دوشنبه و سه شنبه هامدت زمان: 60 دقیقهبازیگران:Jang Na-Ra – Lee Sang-Yoon
خلاصه داستان: پارک سونگ جون (Lee Sang-Yoon) فرد جاه طلبیست که پس از فارغ التحصیلی از دانشگاهی معتبر عضو تیمی میشود که کارشان رسیدگی به مشتریان وی آی پی یک فروشگاست. همسر او ، نا جونگ سون (Jang Na-Ra) که زنی قوی با شخصیتی ر

نام: زندگی روی مریخ/Life On Mars
گونه: مجموعه تلویزیونی
ژانر: پلیسی - جنایی - معمایی - کمدی - سفر در زمان
بر اساس: "زندگی روی مریخ" اثر "متیو گراهام"،"تونی جردن" و "اشلی فروا Ashley Pharoah"
(این سریال بر اساس یک سریال بریتانیایی به همین نام ساخته شده است.)
محصول: 2018 کره جنوبی . شبکه OCN
تعداد قسمت: 16
نوشته شده توسط: لی دائه آیی "Lee Dae II"
کارگردانی شده توسط: لی جانگ هیو
تهیه کنندگان اجرایی: چانگ وو - وینسنت هوانگ - جو هیه رین
بازیگران: جونگ کیونگ هو - پارک سونگ وونگ - گو
این اولین پستی هست که بنده میخوام توی وبلاگ جدیدم ارسال کنم.
قصد این رو دارم که یک سایت دانلود آهنگ جدید ایرانی رو اینجا براتون معرفی کنم. 
وبسایت سانگ جوان http://song-javan.ir/
از خوبی های این سایت که اون رو با بقیه سایت های موزیک متفاوت نشون میده رو همون لحظه اول ورود به سایت میتونید حس کنید
ادامه مطلب
سریال خواب زده

سریال خواب زده نتیجه ها همیاری تازه سیروس مقدم و الهام غفوری تحت عنوان کارگردان و تهیه‌کننده است . «خواب زده» برای شبکه نمایش خانگی ساخت شده‌است . بنابر جدیدترین خبرها سینمای کشور ایران , الهام غفوری به تازگی از شرایط پخش این شرکت حرف نموده است . صحبت‌های غفوری از پخش سریال در یک نرم افزار پیش از پخش در شبکه نمایش خانگی خبر می دهند . الهام غفوری درباره‌ی شرایط پخش سریال «خواب زده» به شرح تحت صحبت اع
سکانس اول:
به دور و برم که نگاه می کنم پره از آدم. ولی هیچکی رو نمی بینم بجز یه تعداد مشخصی که فاصله شون با من زیاده
و از همین فاصله می تونم مهربونی‌شونو حس کنم.
شنیدی میگن فالور فیک؟ یا ممبر آفلاین؟
این اصطلاح تو دنیای واقعی هم کاربرد داره. بعضی وقت ها دور و برمون پره آدم فیکه. هستن هاا اما مثه اینه که نیستن! هستن ولی سین نمی کنن لایک هم نمی کنن! فقط سیاهی لشکرن 
سکانس دوم:
تلپاتی های زیادی با هم داشتیم. خاطرات زیادی نداریم اما همون چندتا خاطره ا
بسم الله...
✔ سکانس اول:
بهت که گفتم: امروز دومین روز از همان ماه دوست داشتنی ام بود. کلافه باشی، دلتنگ باشی، دلگیر باشی، شنبه باشد و خسته باشی،‌‌ معلم هم باشی، سخخخخخت است. حتی لحظه ای نگاه معصومشان از تو برداشته نمی شود.
ادامه مطلب
بسم الله...
✔ سکانس اول:
بهت که گفتم: امروز دومین روز از همان ماه دوست داشتنی ام بود. کلافه باشی، دلتنگ باشی، دلگیر باشی، شنبه باشد و خسته باشی،‌‌ معلم هم باشی، سخخخخخت است. حتی لحظه ای نگاه معصومشان از تو برداشته نمی شود.
ادامه مطلب
خب مخاطبین عزیز میدونم چندان علاقه ای به مقدمه های طولانی ندارید پس سرتون رو درد نمیارم و بی مقدمه شروع میکنم فقط اینکه اسپویل داره :

نگاهی به گیم اف ترونز ، از طلوع خیره کننده تا سقوطی نچندان محسوس !

فصل اول رو به یاد دارید ؟ دیالگو ها ... روابط ... عوامل و علل و پیوستگی اتفاقات و شخصیت پردازی فوق العاده دقیقی که باعث شد به کاراکتر ها نه به عنوان شخصیت های نمایشی بلکه ادم های واقعی نگاه کنیم ! و با اینکه سریال فصل اولش بود و باید خودش را معرفی
این بار دنیای وایکینگ ها در قالب سریال از طریق داستان هیجان انگیز رگنار لاثبروک به تصویر کشیده خواهد شد ، اولین وایکینگی که هم در افسانه های نورس و همچنین در تاریخ آن‌‌ها وجود دارد – مردی در لبه واقعیت و افسانه.
ادامه مطلب
این دایره زندان است، هم قفل شکن هم درزین پنجره بیرون شو، این قصّه به پایان بر زین دانش انسانی جز وهم چه حاصل شدآن دانش بی‌آخر در روح به جا آور بیمار و ملولی باز، در حال نزولی بازبرخیز ز مشت گل، این سایه‌ی خاکستر راحت شو ز فرسایش، این خانه‌ی آلایشسامان تو این جا نیست، پرواز کن از بستر این لحظه چو وابینی هیچ از تو نیاید کارکار از تو نباشد هیچ، بی‌کار شو راهی بر ای یار دو جام آور تا شاد شوم زین هیچصد خاطر ظلمانی هم پاک شود از سر یک آن به رها د
پادکست جدید «پاک» از «محمدرضا امیری» و «Twenty One Pilots» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.
• • • • • •قطعه جدید: پاکمحمدرضا امیری - Twenty One Pilotsتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۱ بهمن ماه ۱۳۹۸New Piece: CleanMohammad Reza Amiri - Twenty one PilotsProducer by: HolySongteamRelease date: 21 January 2020
دریافت
پادکست جدید «پاک» از «محمدرضا امیری» و «Twenty One Pilots» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.
• • • • • •قطعه جدید: پاکمحمدرضا امیری - Twenty One Pilotsتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۱ بهمن ماه ۱۳۹۸New Piece: CleanMohammad Reza Amiri - Twenty one PilotsProducer by: HolySongteamRelease date: 21 January 2020
دریافت
پادکست جدید «پرواز» از «محمدرضا امیری» و «Twenty One Pilots» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد• • • • • •قطعه جدید: پروازمحمدرضا امیری - Twenty One Pilotsتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۴ بهمن ماه ۱۳۹۸New Piece: FlightMohammad Reza Amiri - Twenty one PilotsProducer by: HolySongteamRelease date: 25 January 2020
Download
پادکست جدید «پرواز» از «محمدرضا امیری» و «Twenty One Pilots» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد• • • • • •قطعه جدید: پروازمحمدرضا امیری - Twenty One Pilotsتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۴ بهمن ماه ۱۳۹۸New Piece: FlightMohammad Reza Amiri - Twenty one PilotsProducer by: HolySongteamRelease date: 25 January 2020
Download
پادکست جدید «تکلیف» از «محمدرضا امیری» و «سینا تَهَم» منتشر شد• • • • • •قطعه جدید: تکلیفمحمدرضا امیری - سینا تَهَمتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۸New Piece: TaklifMohammad Reza Amiri - Sina TahamProducer by: HolySongteamRelease date: 5 March 2020
Download
پادکست جدید «تکلیف» از «محمدرضا امیری» و «سینا تَهَم» منتشر شد• • • • • •قطعه جدید: تکلیفمحمدرضا امیری - سینا تَهَمتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۸New Piece: TaklifMohammad Reza Amiri - Sina TahamProducer by: HolySongteamRelease date: 5 March 2020
Download
به زودی
تیزر اضافه شد
عنوان : خوش اومدی به زندگیژانر : رمانتیک – فانتزیکارگردان : Kim Geun Hongنویسنده : Yoo Hee Kyungشبکه : MBCتعداد قسمت ها : 32تاریخ پخش : Aug 5, 2019 – Sep 24, 2019روزهای پخش : دوشنبه و سه شنبه محصول : کره ی جنوبیزیرنویس : فارسیجایگزین : Partners for Justice 2
بازیگران :
RainLim Ji-YeonKwak Si-YangSon Byung-HoKim Joong-KiShin Jae-HaPark Won-SangJang So-Yeon 
خلاصه داستان :لی جه سانگ (Rain) یکی از وکیل های عالی بزرگترین شرکت حقوقی هست که فقط به منافع خودش فکر میکند. طی یک تصادف عجیب و اسرارآمیز به د
سری چهارم تصاویر سریال افسانه دریای آبی
پست دوست عزیزم و نویسنده غیرحضوری عزیزم واسه کامل کردن پستاش
به گفته خودش تو هر سری 10عکس بیشتر نزاشت تا صفحه سنگین نشه آخه حجم تصاویربالاست
وبلاگش:moonchild.blog.ir
و اینکه این پستشم مال شهریوره من الان گزاشتم
بازی اینترنتی و آنلاین است

Chaos Battle League – آشفتگی میدان نبرد بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای استراتژی همانند بازی مطرح Clash Royal سوپرسل، برای اندروید است که توسط استودیوی بازی سازی This Game Studio, Inc به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و به درخواست شما عزیزان تصمیم گرفته ایم جدیدترین نسخه اش را همزمان با انتشار حضورتان معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم!
داروهای غضروف ساز واقعیت یا افسانه؟
داروهای غضروف ساز آرتروز گلوکوزامین کندروئیتین توسط بیماران به اشتباه گرفته می شوند که گاهی داروهایی که دارای ترکیبات گلوکوزامین و ام اس ام هستند برای آرتروز تجویز می شوند. در این مقاله به بررسی واقعیت یا افسانه بودن داروهای غضروف ساز می پردازیم. 

برای مشاهده متن کامل مقاله داروهای غضروف ساز روی لینک داروهای غضروف ساز کلیک کنید.
ادامه مطلب

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

پ.ن : سری سریال هایی که بی صبرانه دوست دارم ببینم ^_^ 
پ.ن : چقدر این سکانس به دلم نشست .....

خلاصه داستان:
۱۰سال پیش،بعد از ظهور “دروازه” که دنیای هیولاها رو به دنیای واقعی متصل میکرد،بعضی از آدمای معمولی قدرت هایی دریافت کردن که مناسب شکار هیولاهای داخل دروازه بود.این افراد با نام “شکارچیان”شناخته شدن.هرچند،همه شکارچی ها اونقدرها هم قوی نیستن.اسم من سانگ جین-وو و یه شکارچی رتبه ای هستم.من جز او دسته از آدمام که حتی تو آسونترین دانجن ها هم با مرگ دست و پنجه نرم میکنه،”ضعیفترین شکارچی دنیا”.بدون داشتن هیچ مهارتی ،به زود با جنگی
گاندو رو دیدیم
لذت بردیم
احساس غرور کردیم
به بچه های اطلاعات احسنت وفتیم و براشون دعا کردیم
ضربان قلبمون خیلی جاها رفت بالا 
اندازه یه سکانس استرس داشتیم
ماها فقط تماشاچی بودیم ولی جوون های اطلاعاتی و سرباز های گمنام شب و روزشون و گذاشتن برای پرونده های ضد جاسوسی
اونوقت دولت انقددددرررر راحت گند میزنه به همه چیز!!!
متنفرم از این دولت
قطعه جدید «سیستم» منتشر شد.اجرا: محمدرضا امیری - بهرام نورائیتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۹۸ناشر: وبگاه رسمی محمدرضا امیری
New Pice: SystemVocal: Mohammad Reza Amiri- Bahram NouraeiProuducer By: HolysongteamRealese Date: 16 March 2020
Publisher: Official Web of Mohammad Reza Amiri
Download
 ‘Playing with Fire’ - کمدی معمولی که تمام خانواده می توانند از آن لذت ببرند. داستان این گونه است که جان سینا در نقش یک آتش نشان جنگلی، مجبور است در یک کمدی موقعیت خانوادگی که لحظات شوخ طبعی دارد، از سه کودک و نوجوان مراقبت کند. کمدی های موقعیت این چنینی همه یک دستور العمل مشترک دارند، و بازی با آتش نیز از این دسته مستثنی نیست. چنین آثاری با یک حادثه تحریک کننده شروع می شوند، و سپس مجموعه ای از شخصیت ها، خواه به هم ربط داشته باشند یا نه به سمت این موضو
خلقی اندر طلبت غرقه دریای غمند
هوا ابریه ولی سه تا ستاره پیداست، اون گوشه از آسمون روشن شده و همه رو به خودش خیره کرده.. ستاره های کنجکاو! حتمن دارن فکر میکنن که پشت ابر چه خبره! (از دید ناظر زمینی طبیعتا) واسشون بدیهیه که حتی اگه میخوان برن پشت ابر باید با هم برن و خب کنجکاوی دلیل کافی و هیجان انگیزی به نظر میاد... میرن پشت ابرها... ولی دیگه نگاهی نمیتونست بهشون بیوفته. دوباره آسمون شد همون یکنواختِ ابری همیشگی! دیگه جایی از آسمون روشن نبود... دوبا
لادن مستوفی+ رضا کیانیان+ آزیتا حاجیان+آقای بازیگر
-------
نقش حامد بهداد خیلی کمه، در حد هفت هشت سکانس هفت هشت ثانیه ای! خوب بازی کرده، مثل همه ی بازی هاش. اما چون گمون کنم جزو اولین بازی هاش هستش، مشخصه خیلی پخته نیست.
فیلم قدیمی عه، مال وقتی که هنوز پلاک ماشین ها تغییر نکرده بود و آزیتا حاجیان و لادن مستوفی جوون محسوب می شدن!
یه کلیشه که خیلی بد درست شده. داستان دختری که از بیماری روانی رنج می بره و می خواد خودکشی کنه. گویا فقط یه دکتر توی شهر هست
Stronghold Legends که
با نام افسانه قلعه در ایرانی شناخته می شود نام چهارمین نسخه از سری بازی
های قلعه می باشد که کمپانی فایر فلای آن را در سال ۲۰۰۶ و به صورت
انحصاری برای رایانه های شخصی منتشر کرد. نسخه ای که برای شما آماده کرده
ایم ورژن دوبله فارسی این اثر می باشد که کمپانی دارینوس آن را ترجمه و
عرضه کرده و از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد. ورژن جدید بازی قلعه از
پیشرفت های بسیاری نسبت به نسخه های پیشین برخوردار می باشد که از این بین
می توان به اض
این را بگذارید زیرِ باران با صدای چاووشی گوش دهید،
بگذارید با تاریکیِ شب بِ خوردِ روحتان رود،
برای یکبار هم ک شده بگذارید موسیقی کار خودش را بکند...

( لازم بِ ذکر است کِ این موسیقی را ترجیحن بِ نیتِ محبوبِ رخ ننموده ی این روز های عالم گوش دهید )

ای یارِ جفا کرده ی پیوند بریده
این بود وفاداریُ عهد تو ندیده ؟
در کوی تو معروفمُ از روی تو محروم
گرگِ دهن آلوده ی یوسف ندریده
ما هیچ ندیدیمُ همه شهر بگفتند
افسانه ی مجنونِ ب لیلی نرسیده
در خواب گ
ضرب المثل پاشنه آشیل از کجا آمده است؟
آشیل یا اخیلوس فرزند پله پادشاه میرمیدون‌ها مشهورترین قهرمان افسانه‌ای یونان است که نامش با آثار هومر عجین شده است. طبق بعضی روایات مادرش تتیس پس از تولد او با دو انگشت خود قوزک پایش را گرفت و وارونه در شط افسانه‌ای ستیکس فرو برد و بیرون کشید. بدین جهت تمام اعضای بدن آشیل به جز قوزک پایش همه در دست مادر بود رویین گردید.....
سپاهیان یونان که بدون کمک و یاری آشیل قادر نبودند شهر تروا را فتح کنند از اولیس خوا
The Legend of King Solomon 2018 1080p BluRay,انیمیشن افسانه سلطان سلیمان The Legend of King Solomon,دانلود انیمیشن The Legend of King Solomon 2018,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Legend of King Solomon 2018,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود زیرنویس فارسی The Legend of King Solomon 2018,دانلود فیلم انیمیشن The Legend of King Solomon,دوبله فارسی,سلطان سلیمان,
ادامه مطلب
نام فارسی: فرد معمولی
ژانرها: اکشن، درام، کاراگاهی
کشور: کره جنوبی
مدت زمان: 2 ساعت 1 دقیقه
عنوان بومی: 보통 사람
دیگر اسامی: Botong Saram , Ordinary People , Ordinary Man , Regular Person
کارگردانان: Kim Bong Han
نویسندگان: Sa Moo Il
خلاصه داستان: سانگ جین یه کاراگاه مشتاق هست که آرزو داره با همسر و پسرش زندگی آرامی داشته باشه. یک روز، بطور اتفاقی اون اولین مظنون قتل های زنجیره ای در کره جنوبی رو دستگیر میکنه، بر این اساس درگیر یه عملیات سری میشه که…
ادامه مطلب
به نام خدا
سکانس اول: امروز با حال خوبی نرفتم مدرسه، یه جورایی خودمو کشوندم تا خود مدرسه/ وقتی رسیدم، چندتا از بچه ها منتظرم بودن که بریم نماز/ خداروشکر کردم که امروز امام جماعت مدرسه نیومده بود و نماز رو تنهایی خوندیم و زودتر تموم شد. واقعا حس میکردم توانی در بدنم نیست...
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انواع لوله اتصالات شیرالات وبلاگ سالار کمپرس